Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Linda Mūrniece ar savu jauno mīļoto ir pazīstami jau septiņus gadus

Linda Mūrniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Linda Mūrniece, 1188 Play ekrānšāviņš

Linda Mūrniece ir stipra sieviete, daudz sasniegusi un daudziem bijusi par iedvesmu, taču personīgajā dzīvē gan viņai ir gājis “kā pa celmiem”. Nu cerams šai neveiksmju sērijai būs pielikts punkts, jo, kā pati atzīstas sarunā ar Valdi Melderi raidījumā “Kad viņas satiekas”, beidzot ir kopā ar savu īsto mīlestību. Linda ar Edgaru ir pazīstami jau septiņus gadus, ik pa laikam uzplaiksnījusi sajūta, ka draudzīgās attiecības varētu kļūt par ko vairāk, taču, gandrīz kā filmās, vienmēr gadījušies kādi neparedzēti šķēršļi, kas nav ļāvuši attiecībām attīstīties – līdz pat tādām liktenīgām nejaušībām, kā izjukušas vakariņas vai nokavēta lidmašīna.

Lindai Mūrniecei līdz šim ir bijušas trīs laulības – divas ilgas un nopietnas, un viena “spontānā ideja”, kam beigas pienāca jau pēc mēneša. Laiku pa laikam Linda arī nav kautrējusies paust savas ļoti personīgās pārdomas sociālajos tīklos, par ko saņēmusi ne mazumu nosodījuma, taču, kā raidījumā atzīmēja Valdis Melderis, sievietes vaļsirdīgā atklātība radījusi viņai arī “fanu klubiņu”, kas viņai no sirds jūt līdzi un vēl, lai beidzot viss izdotos. Vai šoreiz jaunās attiecības tiks vairāk sargātas no publikas kritiskajiem skatieniem ? Vai “laime mīl klusumu” ? Skatieties video un sekojiet notikumiem!

Skatieties arī:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...