Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone amizanti paslīd uz slidenas ietves

Magone Liedeskalna paslīd uz ietves, foto: instagram

Magone Liedeskalna paslīd uz ietves, foto: instagram

To, ka Latvijā beidzot iestājusies ziema, pamanījuši visi – gan autovadītāji, gan kājāmgājēji. Sniega sanesumi, slidenas ietves – izskatās, ka ar šiem izaicinājumiem mums nāksies tikt galā tuvākos mēnešus.

Arī Magonei Liedeskalnai slidenās ietves sagādājušas amizantus mirkļus – dodoties uz veikalu, dzejniece paslīdējusi pret nelielo uzkalniņu, kas atrodas pie tirdzniecības ēkas un, nodemonstrējot tupus-rāpus tehniku, knapi noturējusies kājās. Par laimi dzejniece nopietnas traumas nav guvusi, taču aicina visus būt uzmanīgiem, jo ietves patiesi šobrīd ir ļoti slidenas.

Ar saviem piedzīvojumiem viņa dalījusies sociālajā vietnē "Instagram," liekot labsirdīgi pasmaidīt visiem Magones faniem.

https://www.instagram.com/p/ClNtGxKuNOP/

Zemāk skaties 1188 Play video no realitātes šova "Slavenības. Bez filtra," kur Magone dalās ar jaunumiem savā privātajā dzīvē - izrādās, viņas mājā nesen atkal viesojusies policija, bet savas profesionālās iemaņas viņa apņēmusies stiprināt autoskolā. Vai tas nozīmē, ka jau pavisam drīz dzejnieci redzēsim pie auto stūres?

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...