Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone atklāj patieso iemeslu, kāpēc sašķobījās attiecības ar mammu

Magone Šuoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šuoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Turpinot kolorītās lauku saimnieces un dzejnieces Magones Šutovienes un viņas mātes sarežģīto attiecību stāstu realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, nu atklājies arī pēdējo gadu atsaluma galvenais iemesls. Izrādās, arī šeit lielā mērā pie vainas bijis bēdīgi slavenais Žanis – Magones bijušais dzīvesdraugs, kurš pašlaik apzināti kavē šķiršanās procesu, nemaksā uzturlīdzekļus, pin intrigas, apmelo un visādi citādi mēģina kaitēt savai bijušajai sievai un bērnu mātei.

“Viņi abi – mamma un Žanis viens otram neiepatikās no paša pirmā mirkļa. Mamma ar savu pieredzi jau uzreiz redzēja, ka no šitā “pasistā” nebūs atbalsta nedz saimniecībā, nedz dzīvē. Žanis par atbildot nosauca mammu par raganu. Tagad, piecus gadus vēlāk, man, protams jāatzīst, ka par daudz ko mammai bija taisnība .. vajadzēja ieklausīties” – atzīst Magone.

Tiesa, pēc ilgiem gadiem pirmo reizi atklāti izrunājoties, sāk iezīmēties arī tumšas lietas par Magones pašas bērnību. Izrādās, ka arī māte savulaik pieļāvusi līdzīgu kļūdu, tikai ar vēl postošākām sekām – viņa vardarbīgas attiecības nav izbeigusi veselus 20 gadus. “Mēs ar pārējiem bērniem arī slepus raudājām, runājām – nu kāpēc māte mums to nodara, kāpēc neiet prom? “ – tādas sāpes un pāridarījumus aizmirst nav iespējams.

Taču kādas mātes un meitas attiecības ir šobrīd, un vai Magones mātei ir kāda vīzija par to, kādu vīrieti meitai vajadzētu blakus – uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Magone dodas atjaunot panīkušās attiecības ar māti

Magone par savu lielāko kļūdu laulībā ar Žani

Magones dzeja pārtapusi skanīgā superhītā

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...