Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone beidzot tiek pie labskanīga uzvārda

Magone Liedeskalna, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Liedeskalna, 1188 Play ekrānšāviņš

Darbīgā saimniece un dzejniece Magone, kuras raibās dzīves pavērsieniem varam sekot pašmāju realitātes šovā “Slavenības. Bez filtra”, beidzot ir oficiāli tikusi pie tāda uzvārda, kas pašai patīk un silda sirdi – Liedeskalna.

Nevar izstāstīt, cik daudz kreņķu, izsmiekla un pazemojumu viņai dzīvē jau kopš bērnības sagādājis komiskais Burkas uzvārds. Vairākus gadus viņa nesa vīra uzvārdu – Šutoviene, nu tas bija kā atgādinājums par pagalam neizdevušos laulības dzīvi. Tāpēc nav brīnums, ka, turot rokā dokumentu ar beidzot labskanīgu uzvārdu, sieviete neslēpj savas emocijas – ir gan prieka asaras, gan dejas soļi Gulbenes Dzimtsarakstu nodaļas gaiteņos.

“Kad bērniņi dzima, es aiz prieka raudāju, tagad ir tāpat – ir piedzimis jauns cilvēks, jauna Magone! Es jūtos tā, it kā pagātne ar visām nelaimēm, problēmām, pārestībām būtu atstāta aiz muguras.”

No klases biedru apsmietā Burkas uzvārda ticis vaļā arī Magones dēls Raimonds. Viņš pats izvēlējies turpmāk saukties tēva uzvārdā – Vītols.

Skatieties arī:

Magone par piedzīvoto naidu un izsmieklu, kura dēļ pat nācās pamest Latviju

Magone grib dot dēlam tēva uzvārdu

No kabačiem līdz dzejai - Magone mēģina tirgot savu rudens ražu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...