Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone iekrīt azartā un taranē kartinga trases apmali

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene un transporta līdzekļi laikam tomēr ir divas nesavienojamas lietas, pie stūres viņu drošāk ir nelaist! Par to jau kārtējo reizi pārliecinās populārā raidījuma “Slavenības. Bez filtra” skatītāji.

Šoreiz gan galvenajā lomā ir nevis rolleris, bet kartings, kurp enerģiskā dāma aizdevusies kopā ar dēlu Raimondu un viņa tēvu Venti. Krustus metot un mīļo māti piesaucot, pirmie apļi tiek pieveikti lēni un bailīgi. Taču, mazliet aprodot, Magonei parādās īsts autosportista azarts, līkumi tiek izņemti aizvien straujāk, līdz .. spēkrats ar visu braucēju slaidi izlido no trases, noārda drošības apmali un pa taisno “šortkatā” nonāk nākamajā etapā. Tiesa, atšķirībā no rollera negadījuma lauku sētā, kartinga trasē nevienam nekāda skāde nav nodarīta – šeit ar līdzīga veida braucējiem jau rēķinās, viss iekārots droši gan cilvēkiem, gan tehnikai.

Toties Magonei nu ir “āķis lūpā” – viņa uz trasi nākšot vēl un vēl! Un kā ar jums – varbūt arī pienācis laiks paķert adrenalīnu, pirmo reizi vai atkārtoti izmēģinot kādu ekstrēmāku izklaidi ?

Skatieties arī:

Magones izbrauciens ar rolleri noslēdzas tuvākajā stabā

Magone "atraujas" ar elektrisko ganu

Magonei ir plāns, kā tikt galā ar nelūgtiem ciemiņiem

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...