Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone iesaka luksīt iekšā visu, kas zaļš

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš play.1188.lv

Foto: Magone Šutoviene, ekrānšāviņš play.1188.lv

Magone Šutoviene šovasar nolēmusi atklāt pludmales sezonu, izmantojot “tautas metodes” un atbrīvojoties no dažiem lieliem kilogramiem, kas pēc dzemdībām kļuvuši par traucēkli.

“STV Pirmā!” šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigzne atklājusi, ka arī daudzas fanes viņai sūtot interneta saites uz dažādām tievēšanas akcijām un diētām, taču viņai neesot ne laika ne gribasspēka tādos projektos iesaistīties: “Es zinu labākus veidus, kā ar to tikt galā – lāpsta, tīrums, kaplītis, cirvītis. Tik kusties visu dienu. Bērni jācilā, jāmazgā, jāgana. Ne džimu (sporta zāli), ne badā sēdēt. Man ir veģetārisks piegājiens tam visam. Pļavā viss saaug zaļš, trusi nevajag, paši apēdīsim. Nātru zupu jau redzējāt, tagad var skābenes, rabarberus ēst. Luksī tik iekšā! Ja par daudz pļūtīsiet, arī ļoti labi, liekais svars aizies tur, kur aizies. Pat ja nevarēsiet ieēst kādu dienu, ietaupīsiet uz pārtiku,” uzskata dzejniece.

Jaunākajā raidījuma sērijā Šutoviene stāsta, ka laukos ir ierobežotas iespējas tikt pie sporta inventāra un sekot līdzi savam svaram, turklāt arī vīram Žanim viņa jau patīk tāda, kāda ir, un mīļotais viņu nebiksta tikt pie slaidākas figūras. Magone pat ņēma rokā metramēru, lai noskaidrotu, “cik labi nobarojusies pa ziemu”: “95 centimetri. Bija Metrs un desmit. Es esmu tievāka, kā biju pēc bērna piedzimšanas, urrā! Pēc četriem bērniem es domāju, ka tas ir neslikti. 60 gan nekad nebūs, bet varētu 85, lai varētu atkal mugurā uzvilkt to 12 izmēru, kā agrāk. 60, 90, 60 man nekad nav bijis un nebūs, ja nu vienīgi bulīmiju sameklējot.”

“Man ir labi tā, kā es jūtos, bet drusku mazāk gribas, jo vecuma riepa ir virsū, bērni…” savu diētu komentē Šutoviene. Noskaties video, jo vērtīgu Magones Šutovienes padomu tievētājiem netrūks!

Realitātes šovu “Slavenības. Bez filtra” skaties “STV Pirmā!” vai slavenību video portālā 1188 Play no otrdienas līdz ceturtdienai plkst. 18.30 un 21.05.

Par citām Magones Šutovienes izdarībām izlasi arī šeit:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...