Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone laidusi klajā trešo dzejas grāmatu "Austrumrūsa"

Magones grāmata "Austrumrūsa", foto: Foto Sintija Cērpiņa

Kā zināms, iemīļotā pašmāju televīzijas šovu varone Magone Šutoviene ne tikai čakli rosās savā lauku sētā, bet brīvajos brīžos arī raksta dzeju. Ik pa laikam šī aizraušanās tiek arī taustāmi materializēta kāda dzejoļu krājumu izskatā. Tā pavisam nesen dienas gaismu ieraudzījis, Magones vārdiem runājot, viņas “kopīgais bērniņš” ar Liepājas dzejnieku Janu Ikes – dzejas grāmata “Austrumrūsa”.

Par godu šim notikumam dzejniece sarīkojusi īpašu prezentācijas fotosesiju. Taču, kur iesaistīts otrs cilvēks, vienmēr ir iespēja sarežģījumiem. Jans uz pasākumu .. vienkārši neierodas!

“Jā, esmu uz viņu pikta. Tas taču ir mūsu kopīgais “bērniņš”, viņam arī bija jābūt klāt. Bet nu – cilvēks jūtas mūžam jauns, patīk viņam Rīgā paballēties .. un nu ir aizballējies tik tālu, ka šodien ierasties nebija spējīgs” – dzejniece savā sāpē dalās ar “Slavenības. Bez filtra” skatītājiem.

Taču ilgi skumt Magone negrasās. Kopā ar fotosesijas komandu sev raksturīgajā atjautībā ātri atrod risinājumu tērpiem, divas kleitas harmoniski pārtop vienā, un piedzīvojumi ezerā var sākties!

Tāpat Magone visiem faniem atgādina – dzejas grāmatas iespējams iegādāties tikai un vienīgi sazinoties ar pašu dzejnieci soctīklos un tiek solīts, ka dzejas krājums atradīšot ceļu pie lasītājiem visā plašajā pasaulē.

Kā notika Magones un Jana Ikes kopīgā dzejas darba “Austrumrūsa” prezentācijas fotosesija, skaties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Magones foto sesija noslēdzas ar efektīgiem kadriem ezerā

Jans Ikes Magones dēļ solās atstāt ģimeni

Magonei grūta izvēle - mazgāt grīdu vai rakstīt dzeju?

Magoni aizkustina draugu labie vārdi par viņas dzeju

Izdot savu grāmatu ir iespējams ikvienam

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...