Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone pēc tiesas paziņo, vai izdevies izšķirties no Žaņa

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Tiesas sēdes dienu šķiršanās lietā “Avotiņu" saimniece, dzejniece un TV šova slavenība Magone Šutoviene gaidīja ar lielām cerībām, bet arī bažām. Vai tiešām viņai beidzot izdosies tikt vaļā no pagalam neveiksmīgās laulības saitēm un atgūt brīvas sievietes statusu? Tomēr ne, ļaunākās nojautas izrādījušās pamatotas, un nu jāgaida līdz rudenim, kad ne tikai cāļus tradicionāli skaita, bet arī no atvaļinājuma atgriežas tiesneši.

Kādēļ tad tā? Tas vien pašiem Šutoviem zināms, taču, kā uzzina “Slavenības. Bez filtra” skatītāji, arī šoreiz neiztikt bez Žaņa "pigoriem." Magones bijušā skatiens vērsts materiālo vērtību virzienā. Viņš tiesā nācis klajā ar kārtējo “interesanto” ideju – saskarsmes tiesības ar bērniem viņš iecerējis īstenot Magones īpašumā – dzīvoklī Liepājā! “Tas dzīvoklis pat juridiski vairs nepieder man, es to pārrakstīju savam vecākajam dēlam Raimondam. Kaut kad labos laikos es Žani tur piedeklarēju, un nu viņš mēģina uz to atsaukties. Bet viņam ar to nav nekāda sakara! Es domāju, pieaudzis vīrietis varētu pats strādāt un kaut vai nelielu dzīvoklīti turpat Gulbenē noīrēt, nevis bērnus tagad pāri visai Latvijai vest!” – par šādu nekaunību Magone ir patiesi sašutusi, un tas arī saprotams.

Lai vai kā, šīs stāsta līnijas atrisinājumu uzzināsim rudenī, bet pagaidām sīkākas detaļas par šo kārtējo sarežģījumu meklējiet šajā video!

Skatieties arī:

Ne bez satraukuma Magone pošas šķiršanās tiesas sēdei

Magone par laulībā pieļautajām kļūdām

Magones mamma laulības ar Žani nekad nav atbalstījusi


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...