Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone un Žanis tiekas tiesā, lai vienotos par šķiršanās detaļām

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magones, pagaidām vēl Šutovienes, dzīvē ir pienācis svarīgs brīdis – beidzot notiek tiesas sēde, lai šķirtu viņas laulību ar Žani Šutovu un noteiktu aizbildnību pār abu nepilngadīgajiem bērniem. Lai arī eleganti sapucējusies un ārēji pārliecināta, Magone atzīst, ka iekšienē ir nobijusies kā maza meitene: “Man patiešām ir bail pēc tik ilga laika viņu satikt aci pret aci, es zinu, uz ko viņš ir spējīgs. Kad precējos, draugi, kas zināja viņu labāk, jau mani brīdināja: “Alkoholiķis, agresīvs .. norausies pa muti .. ilgi jūs kopā nedzīvosit” Ko tik man neteica, pašas māte arī … Bet es taču pati biju liela un gudra, nevienu neklausījos .. un te nu rezultāts piecus gadus vēlāk.”

Neskatoties uz sava advokāta un citu cilvēku klātbūtni, Magonei lielu saņemšanos prasa pat atrašanās vienā telpā ar bijušo dzīves biedru. Kāpjot ārā no mašīnas, “Avotiņu” saimniece gan spēj vēl pajokot, ka vajadzētu palielāku tualetes papīra rulli uz tiesas zāli līdzi paņemt, jo ir skaidrs, cik daudz mēslu pretējā puse viņai sagatavojusi. Tomēr, iztālēm ieraugot Žaņa siluetu pazīstamajā jakā, dūša atkal saskrien papēžos.

Kā notikumi virzīsies tālāk, vai Magonei izdosies tikt vaļā no toksiskās laulības un iegūt bērnu aprūpes tiesības? Sekojiet līdzi STV Pirmā! realitātes šova “Slavenības. Bez filtra” notikumiem!

Skatieties arī:

Magone izmisumā - Žanis neatdod mazo dēlēnu un nelietīgi manipulē ar viņa psihi

Magonei aizdomas, ka Žanis cenšas viņu noindēt

Magones sētā briest pārmaiņas


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...