Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magone vairs nezina, ko darīt ar "brūtgāniem", un sauc policiju

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Dzejniece un TV personība Magone Šutoviene spriež, ka ar viņu kopā nevar dzīvot cilvēki ar vāju sirdi, jo tādiem katru dienu būtu jāķer pēc "Validola". Viņai rudens atkal iesācies ar haskiju meitenes Sibas pielūdzēju nākšanu ciemos. Tā kā Žanis neļauj kucīti sterilizēt, jo tai esot jādzīvo sava dzīve un jārada pēcnācēji, Magonei pašrocīgi jāatkaujas no mīlules potenciālajiem mīlniekiem, turklāt vēl jāsargā vistas un truši no viņu zobiem.

"Manā mājā ik pa laikam parādās nelūgti četrkājainie viesi džeku izskatā ar visām bumbām, kas nav varbūt ne čipēti, ne kastrēti. Mēs jau te cīnāmies ar tām suņu operām jau kādas sezonas trīs, ja ne pat vairāk. Nezinu, tur vēl it kā bija ok tajā Priekules mājā, ar Dievu uz pusēm. Tur gan viņai kājiņa toreiz bija lūzusi. Vārdu sakot, Siba ar visām manām problēmām līdzi dzīvo arī ar savām. Protams, sveši dzīvnieki mājās ir arī bīstami. Man goda vārds pašai ir bail. Man tā īsti nav kodis neviens dzīvē, bet atņirgti zobi neko foršu nenozīmē," tā Magone. Uztraucoties par savu bērnu un mājdzīvnieku drošību viņa nolēma izsaukt Gulbenes policiju.

Skaties "Slavenības. Bez filtra" jauno sezonu ne tikai "STV Pirmā!", bet arī 1188 Play!

Apskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...