Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magones mājā atkal ielaušanās: uzlauztas durvis, policija un pamatīgs izbīlis

Ielaušanās Magones mājā, "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Ielaušanās Magones mājā, "Slavenības. Bez filtra" ekrānšāviņš

Magone kādā vakarā, piedzīvojusi kārtējo ielaušanos savā mājā. Kādu vakaru, mazgājot bērnus, šovu zvaigzne piedzīvojusi pamatīgu izbīli – bija skaidri dzirdams, ka lūzt durvis, grab katli, parādās pa durvju spraugu roka…

Galvā tajā brīdī nomidžinājušās visdažādākās domas un scenāriji – kas tad šoreiz? Kāds bandīts, zagļi, antifani nāk izrēķināties? Doma par Žani tai brīdī bijusi kā pēdējā iespēja, kas ienāca prātā, jo viņam, kā zināms, nav ļauts “Avotiņos” atrasties.

Magone neslēpj, ka paniskas bailes no agresīviem un neadekvātiem, iereibušiem cilvēkiem, radušās jau bērnībā, kad bieži nācies slēpties un bēgt no mājām, kurās pa gaisu gāja dunči un cirvji. Arī šajā reizē sieviete atradusi vietu, kur noslēpties, līdz atbrauc policija, lai gan stundu nācās salt siena gubā. Tiesa, neiztika arī bez pārpratumiem – policiju nācās gaidīt diezgan ilgi, jo tā sākumā aizbrauca uz nepareizajām “Avotiņu” mājām. Par laimi šoreiz neviens nav cietis.

Neraugoties uz notikušo, sieviete ir apņēmības pilna sevi pasargāt – viņai pa rokai ir gan gaļas āmurītis, ar kuru varot uzšaut pa ceļgalu vai olām, kā arī plāno nopirkt piparu gāzi savai drošībai, jo, kā zināms, šī nav pirmā reize, kad “Avotiņos” kāds mēģina ielauzties.

Reiz kāds ļaundaris ielauzās Magones mājā un sasita kabaču un plūmju konservējumus. Arī pati Magone reiz tika apsūdzēta mantu zādzībā. Kā tas viss izvērtīsies šajā reizē – skaties “Slavenības. Bez filtra” sērijās.

Noskaties arī: Magone par izsišanos no kūtspakaļas un popularitātes ēnas pusēm


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...