Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Magones un Venta randiņš turpinās ar draisku peldi upē

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Magone Šutoviene, 1188 Play ekrānšāviņš

Vairāku pašmāju šovu iemīļotās varones Magones Šutovienes tikšanās ar septiņus gadus neredzēto dēla tēvu Venti Vītolu, kuru visi gaidīja ar tik lielām bažām, patiesībā izvērtusies pat negaidīti saskanīga un nebēdnīga. Pēc “pa smuko” kafejnīcā ieturētās maltītes atkal apvienotā ģimenīte nonākusi pie upes, kur Magone koķeti mudina Venti mest nost drēbju kārtas un mesties straumes atvēsinošajos apskāvienos.

Šamais gan sākumā mēģina no peldes atrunāties, bet jau drīz vien ir “savā elementā”, pie katras izdevības mēģinot piedurties Magones pikantā peldkostīmā ietērptajām formām un mētājot divdomīgus jociņus. Piemēram: “Ko nāc virsū, vēl vienu gribi (domāts – bērnu) ?”

“It kā liedzās, bet tai pat laikā “koļījās” klāt. Tāds stiprais vecis, neies jau izrādīt, ka gribas … Bet, ja cilvēkam otrs neinteresē, viņš izturētos savādāk, kāpēc, piemēram, mani aiz kājas ķert? Bet visu laiku tās vaktējošās acis un tēvišķā roka bija blakus” – koķeti smejot, Magone atstāsta notikumus upē.

Upmalā iet patiešām jautri. Un varbūt “Slavenības. Bez filtra” jaunajā sezonā varēsim vērot pavisam negaidītus Magones mīlas dzīves pavērsienus? Turpiniet skatīties un uzzināsit!

Skatieties arī:

Magone dodas atjaunot attiecības ar sen nesatikto dēla tēvu Venti Vītolu

Magone pikta, ka Žanis ar Venti klačojušies viņai aiz muguras

Magone aicina Venti uz "Avotiņiem"

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...