Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mainījusies arī gaume uz sievietēm – Arstarulsmirus par dzīvi “pēc Gustavo”

Arstarulsmirus par dzīvi pēc “Gustavo” , STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Arstarulsmirus par dzīvi pēc “Gustavo” , STV Pirmā!, ekrānšāviņš

Otrdienas vakarā televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šova “Kad viņas satiekas” vadītājas Sanda Dejus, Kristīne Virsnīte un Dagmāra Legante – Celmiņa viesos būs aicinājušas ne tikai populāro kantri dziedātāju Linitu Mediņu, bet arī mūziķi Arstarulsmirus, kurš iepriekš muzicējis ar skatuves vārdu Gustavo.

Sanda savulaik bijusi kvēla mūziķa fane, tāpēc viņa nekautrēsies atklāti sacīt, ka brīdis, kad Gustavo līdzās savam skatījumam uz pasauli mainījis arī savu vārdu un kļuvis par Arstarulsmirus, viņa talanta cienītājiem bijis mulsuma pilns. Tāpēc viņa interesēsies – kas šobrīd mūziķa dzīvē ir mainījies? Ko no Gustavo paradumiem ir pārņēmis, bet ko mainījis Arstarulsmirus?

“Gustavo pīpēja vismaz divas paciņas dienā un darīja to vēl ilgi pirms kļuva par Gustavo. Divdesmit vienu gadu es pīpēju un tā bija lieta, ko es atmetu.” Saka mūziķis un piebilst, ka pēdējos piecus gadus viņš ik dienu mērķtiecīgi nodarbojas arī ar apzinātības un elpošanas praksēm.

Tomēr Sanda interesēsies arī par pārmaiņām mūziķa privātajā dzīvē - vai mainījusies viņa gaume arī uz sievietēm? Arstarulsmirus apliecinās, ka tā tik tiešām ir noticis – “Ar laiku mani sāka ieinteresēt sievietes ar citādāku raksturu, jo sākotnēji pirms šī transformācija notika, es kā reizi ļoti magnetizēju sievietes, kurām attiecību pamatā visu laiku ir konflikts. Tā bija viena no lietām, ko es mēģināju sevī atkost,” atklāts būs mūziķis.

Vairāk par to, ko šobrīd dara Arstarulsmirus un kas viņa dzīvē mainījies, uzzini otrdienas vakarā “STV Pirmā!”, sarunu šovā “Kad viņas satiekas.”

Skaties raidījumu "Kad viņas satiekas" otrdienās 21:35.

Izlasi arī:Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...