Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mani sita un spārdīja dienām ilgi - Māra Katarska par Ēģiptē piedzīvoto vardarbību

Māra Katarska, 1188 Play ekrānšāviņš

Māra Katarska, 1188 Play ekrānšāviņš

Skarbus un šausminošus to sieviešu stāstus, kas savulaik nonākušas ļaunprātīgu manipulatoru toksiskā ietekmē, atklāj STV Pirmā! raidījums “Sieviete. Personīgi”. Viņu vidū ir arī latviešu dziedātāja Māra Katarska, kuras “Ēģiptes sāgai” dažus gadus atpakaļ sekoja vai puse Latvijas. Māra vieglprātīgi ļāvusies arābu vīrieša valdzinājumam, taču jau pavisam drīz dzīvesbiedrs atklājis savu īsto dabu.

“Man viņa klātbūtnē piezvanīja darba devējs, vīrietis, par darba lietām. Zinot, ka draugs ir ārkārtīgi greizsirdīgs, es pat neturpināju sarunu, bet ar to pietika, lai viņam sāktos pilnīgi nekontrolēta agresijas lēkme, viņš sāka mani brutāli sist, spārdīt, apspļaudīt .. Viņš esot pārliecināts, ka es viņu krāpjot, esmu padauza .. Bija arī morāla pazemošana, viņš teica, ka darot to manā labā, ka es nedrīkstu pretoties. Tas turpinājās visu nakti, un vēl nākamās dienas arī .. man sāpēja pilnīgi visas vietas. Paralēli viņš man deva kaut kādas stipras zāles, biju tādā kā pusnemaņā, visu neatceros .. Pa vidu bija arī seksuālā izmantošana .. es nepretojos, gan zāļu ietekmē, gan tāpēc, ka man bija ārkārtīgi bail - viņš likās kā vājprātīgs, man bija bail, ka mani varētu arī nosist” – klausoties Māras stāstu, šermuļi skrien pār kauliem.

“Arābu vīrieši pilnīgi citādi uztver ģimeni un sievieti, tāpēc viņu laulības ar rietumu sievietēm reti kad beidzas labi. Viņi grib būt līderi, un sievai bez ierunām jāseko un jāklausa, bet mūsu sievietes uz to nav gatavas. Un dziedāt par naudu restorānā – tā pēc ēģiptiešu uzskatiem ir kalpošana citiem vīriešiem, tātad – skaitās krāpšana” – savu skaidrojumu sniedz musulmaņu ticībā pārgājušais latvietis Roberts Klimovičs.

Skatieties arī:

Ievas Brantes skarbās atziņas par vardarbību pirmajā laulībā

Mairita Rosicka par to, kā atrada spēku aiziet no vardarbīgām attiecībām

Triju meitu mammas Līgas toksisko attiecību pieredze

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...