Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Markus Riva pametis Krievijas tirgu uz neatgriešanos

Markus Riva, 1188 Play ekrānšāviņš

Markus Riva, 1188 Play ekrānšāviņš

“Mana darbība Krievijas mūzikas tirgū sākās 2014.gadā, kad aizbraucu uz Meladzes konkursu. Taču kopš 24.februāra tam visam ir pielikts punkts. Es šajā valstī vairs neuzstāšos” – sarunu raidījumā “Kad viņas satiekas” ar lielu pārliecību pauž mūziķis Markus Riva.

“Lielākā daļa manas mūzikas krieviski runājošai auditorijai top Ukrainā, man tur ir ļoti daudz draugu un sadarbības partneru. Kaut vai aiz cieņas pret viņiem .. Un tāda ir arī mana kā latvieša pārliecība.”

Populārajam mūziķim bija arī daudz paziņu, partneru un fanu Krievijā. Kā uz šo Rivas paziņojumu reaģējuši viņi ?

“Dažādi. Daļa mani pilnībā saprata, un saprot arī to, kas notiek pašu valstī. Viņiem ir kauns, viņi labprāt brauktu dzīvot citur, ja būtu tāda iespēja. Bet bija arī otra daļa – ar tiem man kontakti ir izbeigušies, viņi vairs nav mani draugi. Esmu ļoti vīlies arī par savu Meladzes konkursa mentori Poļinu Gagarinu. Bet es saprotu – viņai Krievijā ir visa dzīve, karjera, bizness, bērni .. viņa to nevarētu tā ņemt un pārcelt citur.”

Ko tieši Markum pārmeta viņa kādreizējie draugi un kā viņš uz to reaģēja – uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Kā Markusam Rivam izdodas uzturēt sevi tik labā formā ?

Markus Riva tiek izaicināts un pikantu spēli

Markus Riva atklāti par skolas laikā piedzīvoto apcelšanu


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...