Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Marta Kristiāna Kalniņa vārda stāsts

Marts Kristiāns Kalniņš, 1188 Play ekrānšāviņš

Marts Kristiāns Kalniņš, 1188 Play ekrānšāviņš

Slavenās Kalniņu dzimtas atvase mūziķis Marts Kristiāns Kalniņš ir dzimis martā, tādēļ viņa pirmā vārda izvēle nemaz nepārsteidz. Vecākiem ļoti paticis arī vārds “Kristiāns”, taču padomju laikos prakse dot bērnam divus vārdus netika pieļauta. Tā nu Marts Kristiāns līdz pat nesenam laikam, kad saņēmās juridiski sakārtot “papīru lietas”, ar saviem diviem vārdiem dzīvojis neoficiāli.

Viesojoties šovā “Pasaki to skaļi” mūziķim arī jānosauc visu savu pusbrāļu un pusmāsu vārdi. Ņemot vērā Kalniņu dzimtas plašos un sarežģītos radu rakstus, šis uzdevums nemaz nav tik vienkāršs, kā nezinātājam varētu likties. Tomēr Marts Kristiāns ar to veiksmīgi tiek galā, piebilstot arī, ka viņus visus vieno kāda spēcīga zemapziņas saikne.

Jaukākie brīži Kalniņu bērniem saistījušies ar lauku mājām Piebalgā. Kādas tieši ir Marta Kristiāna Kalniņa skaistākās bērnības atmiņas un sajūtas, skatieties 1188 Play sižetā!

Skatieties arī:

Marts Kristiāns Kalniņš un Kristīne Kārkle attiecībās viens otram dod brīvību

Kaspars Ansons skaidro, kādēļ bērniem devis tik neparastus vārdus

Raimonda Paula zelta vērtie padomiIelādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...