Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mārtiņš Rītiņš slimnīcā: stāvoklis ir smags

Mārtiņš Rītiņš slimnīcā, ekrānšāviņš no raidījuma "Rezervēts"

Mārtiņš Rītiņš slimnīcā, ekrānšāviņš no raidījuma "Rezervēts"

Arhitektūras un restorāna uzņēmuma “Vincents” valdes priekšsēdētājs Emīls Jakrins informē, ka mūsu slavenais šefpavārs, uzņēmējs, kulinārijas TV raidījumu vadītājs un Triju Zvaigžņu ordeņa kavalieris Mārtiņš Rītiņš ir nonācis slimnīcā, tā vēstīts portālā Jauns.lv. Slimnīcā Latvijas šefpavārs nonācis jau pirms vairākām nedēļām. Rītiņa tuvākie cilvēki lūdz Dievu par to, lai notiktu brīnums un lai mediķiem izdotos Mārtiņa Rītiņa dzīvību glābt.

Jauns.lv norāda, ka slimnīcā Mārtiņš Rītiņš esot jau vairākas nedēļas un tā iemesls ir gadiem ilgušas hroniskas un nopietnas veselības likstas. Arī vecums "Kas var būt labāks par šo!" autoram ir cienījams - 73 gadi. Tuvinieki informē, ka pašlaik viņam nav labi. Zināms, ka pašsajūta Mārtiņam Rītiņam pēkšņi pasliktinājusies jau Ziemassvētkos, bet nu par Mārtiņa dzīvības karāšanos mata galā šefpavāra brāļi Jānis un Andrejs sākuši vēstīt Rītiņa tuvākiem cilvēkiem.

Pērnā gadā viņš viesojās raidījumā "Rezervēts", atklājot savas patiesās domas par savu profesiju, hipiju laiku, viesošanos Baltajā Namā un citām lietām. Zemāk arī pats raidījums.

Vēlēsim viņam atveseļošanos un cerēsim uz to labāko.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...