Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Martins Zemītis - arī vīrieši ļoti pārdzīvo šķiršanos

Martins Zemītis, 1188 Play ekrānšāviņš

Martins Zemītis, 1188 Play ekrānšāviņš

Mūsu sabiedrībā, it sevišķi vidējās un vecākās paaudzes vidū, joprojām diezgan akceptēts ir uzskats, ka “puikas neraud”, un arī pieauguši vīrieši par saviem emocionālajiem pārdzīvojumiem runā nelabprāt, visu paturot sevī.

Tomēr uzņēmējs Martins Zemītis uz šī fona ir pietiekami drosmīgs, lai sarunā ar raidījuma “Kad viņas satiekas” daiļajām vadītājām atzītu, ka arī vīriešiem ir savas emocionālās vajadzības, un arī vīrieši pārdzīvo šķiršanos ne mazāk kā sievietes.

Pirms diviem gadiem izira uzņēmēja 20 gadus ilgusī laulība, un, kā atzīst Martins, lēmums par šķiršanos bijis viens no grūtākajiem viņa dzīvē. “Tā ir atbildības sajūta – pret ģimeni, bērniem, kopā piedzīvoto .. Ja man tādas nebūtu, iespējams būtu jau piecas laulības aiz muguras” – Martins par situāciju spēj arī mazliet pajokot, tomēr – katrā jokā ir sava patiesība.

Pieredzējušais uzņēmējs, kuram dzīvē nācies pieņemt neskaitāmus biznesa lēmumus, nebaidās arī atklāti atzīt, ka pēc šķiršanās iekšējā līdzsvara atgūšanai divus gadus apmeklējis psihoterapeitu. “Tās sajūtas un bažas jau ir līdzīgas visiem – vai būšu vēl kādam vajadzīgs, vai izdosies izveidot jaunas attiecības, un tamlīdzīgi.”

Bet to, vai uzņēmēja sirds šobrīd ir brīva, un ko emocionālā ziņā vīrieši attiecībās sagaida no sievietes, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Puikas drīkst raudāt - psiholoģe par labiem un sliktiem dzīves scenārijiem

Kā ir būt par sesto sievu - Džilindžera dzīves biedres atziņas par laulību ar mākslinieku

Dažkārt šķiršanās ir labākā iespēja - Danas Belas stāsts


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...