Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mazliet "uztaisījām dūšu" - Artūra Reinika kuriozais bildinājuma stāsts

Artūrs Reiniks, 1188 Play ekrānšāviņš

Artūrs Reiniks, 1188 Play ekrānšāviņš

Bildinājumu un ģimenes lietu stāstos dažkārt netrūkst arī kuriozu notikumu. Tāds savulaik bijis arī diriģentes Daces Reinikas vīra un Rūtas un Laura Reiniku tēta Artūra Reinika gājiens pie iecerētās vecākiem lūgt meitas roku. Šajā humorpilnajā stāstā Artūrs dalās arī raidījumā “Pasaki to skaļi”.

“Netālu no Pļaviņām ir tāda vieta Gostiņi, tur Daces vecāki dzīvoja. Braucu kopā ar draugu, kurš, kāda sakritība, bija noskatījis Daces māsu. Satērpušies bijām plēsta džinsa drēbēs, pašiem toreiz tas likās pats stila kalngals, es vēl savējo biju aizņēmies šim braucienam par godu.”

Dāvanai nākamajam sievastēvam bija sagādāta arī pudele grādīga dzēriena, taču kaut kā gadījies, ka “drosmes uztaisīšanai” puiši no tās pa ceļam “mazliet” pacienājušies paši. Tik “mazliet”, ka kājām soļojot no Pļaviņām uz Gostiņiem, pudele galā nonākusi pilnīgi tukša, bet sētā iesoļojuši divi dīvaini tērpti un iereibuši precinieki.

Pirmais iespaids par nākamajiem znotiem, maigi sakot, nebija tas labākais .. bet, ar ko šī kuriozā situācija galu galā beidzās, uzzināsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Rūta un Lauris Reiniki par ģimenes kopību un savu talantīgo vecmāmiņu

Rūta Reinika atgriezusies Latvijā piepildīt savus sapņus

Kā Lauris Reinika bērnībā izjokojis māsu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...