Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Alise iepazīstina Rūdolfu ar mammu

Alise un Rūdolfs, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Alise un Rūdolfs, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" pirmais īstais pārītis, Alise un Rūdolfs, jau ir sen ir pārkāpuši pāri pirmajam simpātiju mulsumam un ne tikai mīlinās, bet arī nonākuši pie skūpstīšanās, kaut arī no tā sākotnēji atturējās, jo gribēja, lai pirmais skūpsts ir īpašs. Nonākot Ungārijas galvaspilsētā Budapeštā, jaunieši spēra nākamo attiecību soli - dziedātāja videozvana laikā iepazīstināja savu sirdsāķīti ar mammu. Viņa Rūdi pieteica kā šova partneri, jo līdz īstam partnerim vēl jātiek.

"Viņai patīk uzjautāt visādus jautājumus, bet ļauna viņa nav. Gan jau, ka būs labi. Tu nevari neiepatikties. Ja man būtu kauns, tad jau nerādītu. Es jau zinu kādi mammai patīk un nepatīk. Protams, galvenais, lai jau man pašai patiktu, bet mammai arī ir jāpatīk!" tā Alise. Tikmēr Rūdolfs nervozi smējās, ka neko jau nevar zināt un kā izvērtīsies uzaicinājums Latvijā satikties pie pusdienu galda.

Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā dzirdams, kā mamma runā ar meitiņas jauno kavalieri!

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...