Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Jaunpienācējs Oskars liek puišiem baidīties par meiteņu zaudēšanu

Jaunpienācējs, tirdzniecībā strādājošais Oskars, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Jaunpienācējs, tirdzniecībā strādājošais Oskars, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļojumu šova "Mīla kemperī" dalībnieki divas pēdējās reizes cerēja, ka pēc izbalsošanas viņiem tiks piespēlēts kāds jauns puisis, taču tā vietā viņi dabūja divas blondīnes pēc kārtas. Taču tagad viņu vēlmes beidzot ir uzklausītas un piedzīvojumu meklētājiem pievienojas stiprā dzimuma pārstāvis - turklāt vēl kāds! 30 gadus vecais Oskars, kuram piemīt ērgļa skatiens, ir ar bagātu attiecību pieredzi un strādā tirdzniecībā. Tas ne pa jokam satrauca kemperšova puišus, kuri pieķērušies savām meitenēm.

Oskars par ienākšanu šovā stāsta: "Bija nedaudz stresaini īstenībā, jo nezināju, kas mani sagaidīs. Tā, ka pavisam nezināju, kas notiks." Bet izskatās, ka nebūs gan nemaz tik traki, jo svešinieks uzreiz pievērsa nesenās jaunpienācējas Sintas uzmanību. "Nu, piesaistīja actiņu, teiksim tā," komentēja blondīne. Vai tiešām jau uzreiz starp abiem uzšķilsies romantiska dzirkstelīte? Varam pačukstēt, ka Oskars iekritīs sirdī ne tikai Sintai, taču kuru dāmu brašulis izvēlēsies par savu ceļa biedreni?

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Oskars negaidītie ierodas kemperī jau no paša rīta, kad tiek gatavotas brokastis! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...