Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Normunds atvainojas Sintai, bet viņa vien pavīpsnā

Normunds un Sinta, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Normunds un Sinta, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļojumu šovā "Mīla kemperī" uzplauka gan daudzas jaunas draudzības un simpātijas, gan stipras antipātijas - viskošākais piemērs tam bija Normunds un Sinta. Pēc izbalsošanas un atgriešanās Latvijā abi satikās, jo vīrietis gribēja atvainoties daiļavai un skatītājiem, jo jutās slikti par sarunāto, jo sapratis, ka tā nedomā un rīkojies šādi jūtu uzplūdā: "Es gribēju atvainoties par to, ko teicu. Pašam kauns skatīties to murgu."

Sintas pirmā reakcija uz atvainošanos: "Bet tu pats biji vainīgs." Normunds atzina savu vainu un paskaidroja, ka viņa dzīvē bija noticis kas emocionāli smags, kā arī nomācis nogurums, kas sakrājies no ceļošanas un nebeidzamajām ballītēm - tāpēc visu izlicis uz blondīni. Ballīšu karalis šova veidotājiem pastāstīja, ka viņam pat nebija īsti svarīgi vai Sinta piedos vai nepiedos, bet gan tikt vaļā no šīs smaguma sajūtas. Lai gan Sinta teica, ka notikušo neņem ļaunā, viņa tomēr ceļabiedra lūgšanu pēc piedošanas nav ņēmusi pārāk nopietni.

"Atvainošanās bija kā jau Normundam - ne līdz galam. Jūs redzējāt viņa, ka tas ir no sirds? Nē," uzskata aizvainotā piedzīvojumu meklētāja. Zemāk skaties 1188 Play video ar abu "randiņu"! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...