Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī": Ronaldam patīk Elīna, bet ko par to domā pati meitene?

Video operators Ronalds, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

Video operators Ronalds, "STV Pirmā!" šova "Mīla kemperī" ekrānšāviņš

"STV Pirmā!" piedzīvojumu un iepazīšanās šovā "Mīla kemperī" Ronalds sevi pieteica kā vīrieti, kurš lieki laiku netērē, liek visas kārtis galdā un atklāj savas jūtas. Turklāt, ja kāda sirdsdāmas rīcība viņam gadījumā nepatiktu, viņš to pateiktu tieši acīs. Jau pašā sākumā video operators novērtēja baikeri Elīnu kā vissimpātiskāko no visām, un, šķiet, ka vīrietim šī sieviete kļuvusi pievilcīga arī vairāk kā tikai draudzene: "Elīna ir simpātiska sieviete. Tas tā bija gan pirmajā dienā, gan joprojām. Nekas nav mainījies. Mēs ar viņu sadraudzējamies arvien vairāk un vairāk. Ja būs kāda iespēja, es domāju, ka viņa atnāks."

Pagaidām gan pati daiļava, kura šobrīd ir pārī ar Dāvidu, pat pēc viņas un Ronalda romantiskās dejas Budapeštā un draugu aicinājuma uz buču saka, ka viņai tomēr nav romantisku jūtu, kaut arī ceļabiedrs ir tiešām ļoti foršs, gudrs un sakarīgs cilvēks: "Ar viņu man ir viegla komunikācija, ir interesanti parunāties, bet tikai kā ar draugu..." Vai tiešām operatora sirds tiks salauzta?

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Ronalds un Elīna atklāj, ko domā viens par otru, kā arī piedzīvo mulsu situāciju Ungārijas galvaspilsētā! Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!". Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...