Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

"Mīla kemperī" uzvarētājiem balvā ticis ceļojums uz Tenerifi

"Mīla kemperī" uzvarētāji Rūdolfs un Alise, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

"Mīla kemperī" uzvarētāji Rūdolfs un Alise, "STV Pirmā!" ekrānšāviņš

Iepazīšanās un ceļošanas šovs "Mīla kemperī" noslēdzās ar skatītāju iemīļotākā pāra, Alises un Rūdolfa, uzvaru. Abiem Venēcijā bija jāizvēlas - saņemt 5000 eiro vai tomēr palikt kopā. Tolaik viņi vēl nezināja, ka, abiem izvēloties mīlestību, balvā tiek kopīgs ceļojums uz siltajām zemēm. Tā kā gan Alise, gan Rūdolfs lēma par labu palikšanai kopā, jo to, kas viņiem ir, nevar nopirkt par naudu, pārim tika uzdāvināta atpūta saulainajā Tenerifē. Kad mīlas balodīši nonāca Kanāriju salās, atklājās, ka viņi apbalvoti ar veselu villu ar privāto baseinu.

"Ei tu nost, mums ir savs baseins? Tik skaisti sēž. O! Mums šeit ir arī personīgā palma," sajūsminājās Alise. Pēc mantu ienešanas atklājās arī mitekļa dienvidnieciskais interjers, kurš bija papildināts pat ar meditācijas telpu. Mīlnieki daudz nekavējās iekšā, pārģērbās un uzreiz devās dzert vīnu pie baseina. Lai gan izrādījās, ka ūdens nav nemaz tik silts, kā sākumā cerēts, abi tāpat ļāvās vienam otra kompānijai. Zemāk skaties 1188 Play video, kurā jaunieši to vien dara, kā mīlinās!

Iepazīšanās šovu "Mīla kemperī" ceturtdienu vakaros skaties "STV Pirmā!" - 16. decembrī gaidāma īpaša "afterparty" epizode, kurā skatītāji varēs ielūkoties Alises un Rūdolfa ceļojuma aizkulisēs, uzzināt, vai abi arī pēc šova ir kopā, kā arī būt klāt īpašā visu dalībnieku "tusiņā", kurā atklāsies, kā pēc projektā izmainījusies viņu dzīve. Savukārt plašāku iespēju ielūkoties mīlas līkločos nodrošina izklaides platforma Tet+, no pirmdienas līdz ceturtdienai priecējot ar aizkulišu sērijām, kā arī piektdienās ekskluzīvi piedāvājot īpašas 16+ sērijas.

Ieskaties:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...