Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Mini Kuiviž Zoo –neaizmirstamai atpūtai ar ģimeni

Pundurmērkaķis, foto - Mini Kuiviž Zoo

Pundurmērkaķis, foto - Mini Kuiviž Zoo

Kādas ģimenes īpašumam dota otra elpa, izveidojot tajā brīnišķīgu atpūtas vietu Mini Kuiviž Zoo. Tur ir vērts iegriezties arī Tev kopā ar pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem, lai baudītu priekpilnu un miermīlīgu atpūtu. Mini Kuiviž Zoo savu mājvietu atraduši ļoti piemīlīgi dzīvnieciņi - pūkaiņi un ragaiņi, ar kuriem iespējams ne vien iepazīties, bet arī apčubināt un pabarot tos!

Kas apskatāms Mini Kuiviž Zoo?

Šajā jaukajā zoodārzā vari aplūkot un paglāstīt, kā arī pabarot cēlās alpakas, mīlīgās punduraitiņas un pundurkazas.

https://www.instagram.com/p/CPjZQ6Yp3Yt/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

https://www.instagram.com/p/CPbaSIZJGkc/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Tepat dzīvojas arī Valē kazas un mūsu pašu Latvijas brūnais teliņš un Latvijas zilās govs teliņš. Ja vien Tu zinātu, cik šie telēni ir mīlīgi!

https://www.instagram.com/p/CSGkWVhiVXY/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Arī trusīši, pīles, pāvi, vistas un gaiļi, poniji, nūtrijas, te raduši savu mājvietu. Bet surikāti ir tiešām uzjautrinoši!

https://www.instagram.com/p/CQmQgQhJW0x/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Lielu uzmanību ikvienam piesaistīs 5 jautrie pundurmērkaķīši un domīgā iguāna Šuriks.

https://www.instagram.com/p/CEvooyZpPv0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

https://www.instagram.com/p/CF4QBU3JDb0/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=loading

Kas jāņem vērā?

  • Šis brīnišķīgais Mini Zoo ir izstaigājams arī ar pašiem mazākajiem ratiņos, kā arī nesagādās problēmas pārvietoties cilvēkiem ar kustību traucējumiem.
  • Mazajiem apmeklētājiem iekārtots neliels rotaļu laukumiņš, kur var tvert vēju šūpojoties un arī baudīt slidkalniņa priekus.
  • Ja vēlies pabarot šejienes pūkaiņus un ragaiņus, uz vietas iespējams iegādāties burkānus un granulas. Tas maksā 1 EUR.
  • Jārēķinās, ka pirmdienas, otrdienas un trešdienas ir dienas, kurās gan darbinieki, gan zvēri atpūšas. Bet Tevi ciemos gaidīs visas pārējās nedēļas dienas no plkst. 11.00-17.00. Tomēr grupas apmeklējumus, piemēram, skolnieku ekskursijas, pieņem visās dienās, iepriekš vienojoties.
  • Ieejas maksa ir draudzīga – standarta ģimenes biļete maksā 10 EUR, pieaugušo – 4 EUR, bet bērnu, pensionāru un cilvēkiem ar invaliditātes apliecību – 2,50 EUR.
  • Salacgrīva, Pērnavas iela 49, ir Tavs galamērķis, ja vēlies atpūsties piemīlīgajā Mini Kuiviž Zoo.
  • Ir padomāts arī par labierīcībām.

Mini Kuiviž Zoo grandiozi plāni!

Mini Kuiviž Zoo īpašnieks ar prieku dalās savos grandiozajos jaunumos – drīzumā Siguldā tiks atvērta Mini Kuiviž Zoo filiāle, kas būs otrais lielākais Zoodārzs Latvijā. Dzīvnieku parkā būs aplūkojami kamieļi, hailandes govis, lamas, alpakas, pundurkazas, punduraitas, poniji, potu ēzelīši, valē kazas, valē aitas, zebras, ķenguri, lemūri, surikāti, pundurmērkaķīši, dambbrieži, dažādi putni – pāvi, vistas, strausi un ne tikai!

Lai atpūta būtu baudāma pilnvērtīgi un visas dienas garumā, padomāts arī par lielisku izklaides zonu – bērniem būs ierīkota elektro mašīnu trase, batuti, kā arī būs pieejamas citas bērnu aktivitātes. Varēs arī izbaudīt jāšanu poniju mugurā, kā arī pastaigas ar lamām un alpakām.

Nebūs aizmirsts arī par iespēju remdēt izsalkumu. Jaunajā zoodārzā būs iespējams baudīt maltīti kafejnīcā, kas piedāvās paēst gardu ēdienu, kā arī būs mazāka kafejnīca, kur iegādāties karstos dzērienus un kādu našķi.

Tāpat te būs iespējams svinēt svētkus. Apmeklētāju ērtībām tiks izveidotas divas nojumes, kur svinēt dzimšanas dienas un citus svētkus, būs arī skatuve, kur pavisam iespējams, tiks novadīts arī kāds izklaides pasākums.

Lasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...