Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Modes mākslinieks Pavlovs nosauc četras krāsas, kurām jābūt katrā garderobē

Aleksandrs Pavlovs, 1188 Play ekrānšāviņš

Aleksandrs Pavlovs, 1188 Play ekrānšāviņš

“Tev nekad nebūs otrās iespējas radīt par sevi pirmo iespaidu” – šis modes mākslinieka Aleksandra Pavlova apgalvojums ir tik trāpīgs, ka neko pielikt, neko atņemt. Pēdējā laikā skatītāji populāro stilistu biežāk manījuši raidījumā “Ķibeles mūsmājās”, kur viņš ir viens ekspertu superkomandas, taču šoreiz Aleksandrs ar saviem padomiem viesojas attiecību šovā “Mīla burbulī”.

Pavlovs akcentē, ka garderobes veidošanā vienmēr var paļauties uz četrām bāzes krāsām – melnu, baltu, bēšu un pelēku, kuras ir viegli sakombinēt ar jebkuru košāku akcentu. Arī tumši zilā ir laba, eleganta krāsa, piemērota lietišķajam stilam, taču to sakombinēt ar citām krāsām jau ir mazliet grūtāk.

Kungiem noteikti jāpievērš uzmanība kvalitatīviem aksesuāriem – pulksteņiem, jostām, arī rotaslietas – gredzeni, rokassprādzes ir visnotaļ iederīgi vīrieša stilā. Gan dāmām, gan kungiem viņu arsenālā vajadzētu būt vismaz trim dažāda stila saules briļļu pāriem – gan sportiskākām, gan klasiski elegantākām. Arī tad, ja ar redzi viss kārtībā, brilles ar parastiem stikliem var reizēm izmantot kā aksesuāru interesantākam koptēlam. Vienīgi der ņemt vērā, ka melni briļļu rāmīši rada pārāk nopietnu, pat dusmīgu iespaidu.

Aleksandrs Pavlovs iesaka arī pārskatīt dažus vispārpieņemtus stereotipus, piemēram – sievietēm nevajadzētu aizrauties ar melno krāsu, bet vīriešiem – nevairīties no rozā krāsas un ziedu rakstiem.

Noslēgumā stilists arī dod interesantus stila uzdevumus Jānim Sniedzānam. Kā viņam ar tiem veiksies, skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Šovu zvaigzne Magoniņa piedzīvo stila pārvērtības pie Pavlova

Pavlovs parāda lauku puisim, kā stilīgi saģērbties ar nelielu budžetu

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...