Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nauris Brikmanis par laulības dzīves kāpumiem un kritumiem

Nauris Brikmanis, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Nauris Brikmanis, "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Vai jums šķiet, ka laimīgā laulībā visam būtu jānorit gludi, mierīgi un smuki “kā pa diedziņu” ? Nē, varianti ir iespējami dažādi! Populārais šovmenis Nauris Brikmanis un viņa sieva Aija šovā “Kad viņas satiekas” atzīstas, ka neoficiāli bijuši šķīrušies un atkal sagājuši kopā nevis vienu vai divas, bet veselas četras reizes! Garākais atsevišķas dzīvošanas periods bijuši seši mēneši, un tagad pāri reizēm mulsina jautājums – cik ilgi esat kopā, jo nav skaidrs, kuri posmi būtu jāskaita, un kuri ne. Tomēr visi šie sarežģītie līkloči nav traucējuši pārim joprojām just patiesu savstarpēju sirsnību un pieķeršanos, kas skaidri jūtama pat caur TV ekrānu.

Nauris uzskata, ja ģimenē piedzimuši bērni, vairs nav variantu – ir jāmēģina tās attiecības kopt un dzirksteli uzturēt. Tāpat viņš ar katru dienu savu sievu novērtē arvien vairāk, un būtu gatavs precēt atkal un atkal. Viena šāda simboliska reize pat tikusi īstenota – saulrietā, eksotiskas salas pludmalē, kā pēc labākajām romantikas klišejām. Tomēr, kā jau komiķa dzīvē piedien, arī šajā reizē nav iztikuši bez smieklīgiem notikumu pavērsieniem.

Iesakām arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...