Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 15.-21.augustam

Nedēļas horoskops. Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Nedēļas horoskops. Photo by Allef Vinicius on Unsplash

Pēdējā nedēļa, kad Saule vēl atrodas Lauvas zīmē, un lēni tuvojas Jaunavas sezona. Kādas vēsmas zvaigznes nesīs katrai no zīmēm šonedēļ?

Auns

Nedēļa var iesākties ar šķietamām neveiksmēm un klapatām, bet tava Auna enerģija un neatlaidība glābs tavu ādu. Vari izjust vilšanos un aizkaitinājumu, un sajūtu, ka nekas neiet, kā vajag, bet zvaigznēm attiecībā uz tevi ir lieli plāni, un tavi zaudējumi būs īslaicīgs upuris. Nedēļas beigās, kad Marss ieies Dvīņos, viss strauji uzlabosies, īpaši noskaņojuma ziņā – atkal jutīsies gatavs atgriezties pie sabiedriskās dzīves un uzsāktiem projektiem, taču nebaidies veltīt nedēļas nogali atpūtai, pat, ja šķiet, ka tu kaut ko esi nokavējis. Tu esi pelnījis atgūties.

Vērsis

Vērsim nedēļas sākumā būs galīgi švaki ar darba un privātās dzīves līdzsvaru, tādēļ jutīsies viegli aizkaitināts. Padomā labi, kas pie tā vainīgs – vai tu pārlieku bieži nesoli sev nevērt vaļā e-pastu pēc darba laika beigām vai necelt zvanus brīvdienās, un tikpat bieži izdari izņēmumus? No tavas nespējas salikt prioritātes cieš gan darbs, gan ģimene, gan tava mentālā veselība. Ieplāno sev 18.augustā atpūtu – tava planēta Venera tev pateiks priekšā, ka šobrīd ir svarīgi veltīt laiku tikai sev, un pārējais pats sakārtosies tev par labu.

Dvīņi

Šonedēļ pārlieku daudz satrauksies par to, kādam tev būtu jābūt tā vietā, lai vienkārši ļautu sev būt tādam, kāds esi. Tev ir ļoti laba sirds un tu pārlieku satraucies par to, ko citi par tevi domā. Fokusējies uz sevi, savu ģimeni un savām interesēm, jo citi tavu labo sirdi var izmantot. Iespējamas lielas pārmaiņas, tādēļ pieturies pats pie sava dzīvesstāsta, tajā tūliņ gaidāmi lieli pavērsieni, un citu cilvēku problēmas šobrīd ir tikai enkurs, kas traucē tev dzīvot savu dzīvi. Ja jūti, ka krities enerģijas līmenis, ļauj sev atslābināties ar meditāciju vai tai līdzvērtīgu nodarbi. Spēki solās atgriezties ap 20.datumu!

Vēzis

Vēzim šogad ir tik daudz sasniegts un izdarīts, ka nav nekāda pamatojuma ļauties šīs nedēļas sākuma drūmajam noskaņojumam. Ja esi īslaicīgās finansiālās un privātās dzīves grūtībās, tas tevi nedefinē kā cilvēku, bet ir pārejošs apgrūtinājums. Sliktās lietas, kas notiek ar tevi vai taviem tuvajiem, nav tava vaina, esi pret sevi laipns un runā ar sevi kā ar labāko draugu. 18.augustā, kad Venēra skars Jupiteru, gūsi pašapziņas pieplūdumu, tādēļ atliec vien visu uz to, un nedēļas sākumā centies pārlieku nesaspringt.

Lauva

Iepriekšējās nedēļas pilnmēness varētu būt atstājis draudīgu ietekmi uz tavām attiecībām ar kādu mīļu cilvēku, kas var radīt nepatīkamas sajūtas nedēļas sākumā. Bet viss ir labojams, galvenais, atceries par savām personīgajām robežām! Iespējams, ka tas, kas starp jums notika, bija sen gaidāms. Negrauz sevi, bet mēģini izbaudīt savas zīmes astroloģiskā mēneša noslēgumu! Arī Lauvas izjutīs mīlas planētas Venēras tuvumu Jupiteram, kas var rezultēties jaunos romantiskos piedzīvojumos! Piemērots laiks paplašināt savus apziņas un inteliģences apvāršņus, apgūt ko jaunu un iepazīties ar cilvēkiem.

Jaunava

Jaunavām nedēļa sāksies rosīgi, un brīžiem jutīsi apnikumu par iestājušos rutīnu. Ap 16.augustu tava valdošā planēta Merkurs savienosies ar Urānu, kas atnesīs nebijušu iedvesmu un sajūtu, ka tu pats esi savas dzīves galvenais režisors! Nedēļas beigās enerģija tikai augs, un līdz ar to arī resursi atsākt novārtā pamesto, pabeigt iestrēgušās lietas un vienkārši baudīt savu dzīvi tādu, kāda tā ir.

Svari

Svariem nedēļas sākums, atšķirībā no citiem, nesīs daudz atbalsta un kopienas sajūtas no tuviniekiem un draugiem. Vasaras priecīgie notikumi būs mazliet uzlabojuši tavu ikdienas noskaņojumu, un, izrādās, dzīve var sagādāt daudz prieka! Labā ziņa – vasara nav vēl galā, un vari pagūt baudīt dzīvi ar jauniegūto skatu. Šķitīs, ka darbs un pienākumi velk tevi atpakaļ, taču tu ar visu tiksi galā, īpaši nedēļas otrajā pusē, pateicoties planētām Venērai un Jupiteram. Vientuļajiem Svariem šis būs ļoti piemērots laiks iepazīties ar interesantiem cilvēkiem.

Skorpions

Līdzīgi kā Vēzim, Skorpioniem šīs nedēļas sākums var atnest visas pasaules smaguma un rūpju nastas sajūtu, jo viss šis gads ir patiesībā bijis ļoti darbīgs. Notici sev un zvaigznēm, tev priekšā lielas lietas un ir laiks ievilkt elpu pēc visa padarītā. Padomā, ko vari lūgt citiem, lai gūtu vairāk laika, spēka un citu resursu sev pašam. Nesabīsties sava mirklīgā saguruma – tūliņ Marss ieies Dvīņos un tur paliks līdz pat nākamajam gadam, tādēļ tev pietiks enerģijas visiem ilgtermiņa plāniem, kādus vien šobrīd izvirzīsi.

Strēlnieks

Var gadīties nogurt no visa tā sīkumu apjoma, kas jāizdara un jāizplāno, pirms drīzumā paredzamā lielā soļa. Kādam Strēlniekam tas būs ceļojums, kādam – pārcelšanās, vēl kādam – kāzas, bet zvaigznes paredz milzu pārmaiņas, īpaši Strēlnieka garīgajā un jūtu dzīvē, un tas prasa ne mazāk darba, kā algota darba pienākumi vai ģimenes dzīve. Ap 16.datumu jutīsi atvieglojumu, kad visādi birokrātiski sīkumi būs izdarīti un varēsi mesties piedzīvojumos. Ap 20.datumu aktualizēsies jautājums par ceļa biedru – gan attiecībās, gan vienatnē esošie nokļūs pārdomās, ar ko vēlas turpināt savu dzīvi.

Mežāzis

Pilnmēness ietekmē būsi saņēmis dažādas negaidītas ziņas un šīs nedēļas sākums var būt pārdomu pilns, ko tad iesākt ar to, ko esi sasniedzis vai, gluži pretēji – zaudējis. Ļoti iespējami dažādi plānošanas un birokrātiski pienākumi, lai saprastu, ko ar to visu darīt, un kā dzīvot tālāk. Fokusējies uz to, kā strādāt gudri, nevis daudz! Tas attiecas arī uz privāto dzīvi – dažkārt nepieciešams ieplānot dažas svarīgas lietas savas ģimenes labsajūtai, nevis katru dienu rauties uz visām pusēm, mēģinot apmierināt visu vajadzības.

Ūdensvīrs

Arī Ūdensvīriem pilnmēness var būt atstājis ietekmi uz pašnovērtējumu un atnesis dažādas vērienīgas emocijas. Nav vērts tām pārlieku ļauties, jo tu pats esi savs lielākais kritiķis, un tavas kļūdas vai neizdarības citi tik ļoti nevērtē kā tu pats. Ļauj citiem sevi atbalstīt un iedrošināt, un nefokusējies uz tiem, kas tevi tikai kritizē, nevis sniedz tev konstruktīvu palīdzību. Ap 18.augustu arī Ūdensvīram kļūs vieglāk atgriezties sabiedrībā no savām pārdomām, tādēļ ieplāno aktivitātes kopā ar draugiem, kas tevi emocionāli bagātina.

Zivis

Nedēļas sākumā jutīsies noguris no drāmas darbavietā, attiecībās un no neatrisinātām veselības problēmām. Par spīti vēlmei ierauties sevī, mēģini vērsties pie tuvākajiem ar savām raizēm, ļauj citiem sevi uzklausīt un iepriecināt. Nedēļas otrā puse piemērota sevi palutināt un uzlabot savu dzīves kvalitāti ar piemērotu atpūtu, sen kārotu pirkumu vai vienkārši baudot dzīvi labā kompānijā. Padomā, kas uzpilda tavu resursu trauciņu vislabāk un neatliec tā uzpildīšanu, jo tev to vajag tagad.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...