Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 25.aprīlim līdz 1.maijam

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Ar daudz siltāku laiku un kņadu dabā lēnām tuvojamies vasarai. Ieskatīsimies, ko sola aprīļa pēdējās nedēļas horoskops un ar kādām sajūtām katrs iesoļosim maijā.

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Šonedēļ notikumi personiskajā dzīvē tevi interesēs daudz vairāk, nekā darba lietas. Būsi kaujinieciski noskaņots, varbūt vēlēsies ieviest skaidrību kādās attiecībās. Saskarsmē ar apkārtējiem būsi draudzīgs, taču vienlaikus nevēlēsies, lai līdzcilvēki pārlieku sīki interesējas par tavā privātajā dzīvē notiekošo! Nedēļas nogali izmanto lietderīgi, veltot laiku kārtīgām sarunām, lai visus attiecību negludumus izlīdzinātu.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vari iekavēt kādus tekošos darbus, tādēļ nāksies krietni vien saraut, lai līdz nedēļas beigām visu apdarītu. Var nākties pieņemt straujus lēmumus, tādēļ konkretizē savu nostāju un neļauj emocijām ņemt virsroku. Būšana cilvēkos iedvesmos tevi jaunām idejām, uzlabos omu, kā arī ļaus izcelties ar savu humora izjūtu. Nedēļas izskaņā vēlēsies izbaudīt dabas klātbūtni.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Riskanta nedēļa, pastāv iespēja krist kārdinājumā un neapdomīgi iztērēt savus iekrājumus. Vēlams apdomāties un nogaidīt, jo tavi lēmumi būs strauji, bet vēlmes mainīgas. Attiecībās ar ģimenes locekļiem un radiniekiem valdīs patīkama, draudzīga saskaņa. Nav izslēgts, ka nolemsi sarīkot kādu dārza ballīti vai īpašu vakaru draugu lokā. Mīlas dzīvē kardināli pavērsieni nav gaidāmi.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Iespējams, būsi pārāk uzņēmīgs pret kritiku un ietekmēsies no līdzcilvēku teiktā. Pienākums pret ģimeni var likt tev uzņemties šonedēļ kādus papildus darbus. Materiālajā ziņā šī nedēļa tev solās būt veiksmīga. Vienīgais jābūt piesardzīgākam, kārtojot visu veidu juridiskās nianses. Komunikācijā ar otro pusīti spēsi viegli, bez liekiem sarežģījumiem atrisināt dažādus jautājumus, sākot ar ikdienišķām lietām un beidzot ar īpaši pakantām.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Visās lietās šonedēļ vēlams plānot vairākus soļus uz priekšu, laikus pamanīt iespējamos šķēršļus un neapstāties pie pirmajām grūtībām. Ja esi ko nolēmis, neļauj nevienam sevi atrunāt un veiksme būs tava sabiedrotā! Izvēlies stratēģiju un paceltu galvu dodies pretim saviem mērķiem! Ja tev jāveic pārrunas ar augstākstāvošajiem, tās būtu vēlams ieplānot to uz piektdienu. Attiecībās ar mīļoto šis laiks var izrādīties patiesi romantisks un kaislīgs.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Lieliska, radoša un visādā ziņā veiksmīga nedēļa. Darbā būsi savu uzdevumu augstumos, priekšniecība un kolēģi rēķināsies ar tavām vēlmēm un respektēs tavu viedokli. Nedēļas otrajā pusē nāksies krietni vien pastrādāt, jo papildus ikdienas pienākumiem, tev var tikt uzkrauti jauni darbi. Tev neapšaubāmi noderēs mīļotā cilvēka morālais iedrošinājums, kā arī viņa piespēlētās idejas.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Labvēlīgs laiks sadarbības partneru meklēšanai un dažādu projektu realizācijai, varēsi paļauties uz līdzcilvēku sapratni un atbalstu. Šonedēļ nevajadzētu kārtot ar kredītiestādēm saistītas lietas. Nedēļas nogalē bez atrunām, liec mierā profesionālās lietas un atpūties kopā ar ģimeni! Privātās dzīves norises šobrīd var nedaudz novirzīties otrajā plānā.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Tev būs vajadzīgs laiks pārdomām, dzīves pārvērtēšanai. Apdomā, pirms kādam ko stāsti - tavi noslēpumi var nonākt svešās ausīs. Labs laiks mācībām un ārzemju braucieniem. Privātajā dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tava un otrās pusītes noskaņojuma, spējas atturēties uzsākt strīdus par maznozīmīgiem sīkumiem.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Būsi neparasti jūtīgs, emocionāls un viegli aizvainojams. Nestreb karstu un uzmanies no pārsteidzīgiem lēmumiem! Labi, ka mīļotais cilvēks palīdzēs tev atslābināties, sniegt morālu iedrošinājumu turpmākajiem iekarojumiem. Kaut arī kāds neliels strīds tomēr var pasprukt jūsu starpā, tas nekādi neslāpēs romantiskās jūtas, kaislības.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Meklēsi domubiedrus, varbūt vēlēsies stiprināt kādas tev nozīmīgas, tomēr novārtā pamestas draudzības saites. Vari atsākt sportot vai ievērot diētu, rezultāti noteikti neizpaliks. Risinot birokrātiskās nianses, esi pacietīgs, neļauj steigai radīt liekus sarežģījumus. Nedēļas nogalē būsi atvērts jaunām sajūtām, piedzīvojumiem, iespējams pat nelieliem eksperimentiem.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Var nepietikt naudiņas kādu plānu īstenošanai, tad iecerēto nāksies atlikt uz nezināmu laiku. Profesionālajā vidē vajadzēs būt dubultā pacietīgam, jo priekšniecība un sadarbības partneri var izrādīt līdz šim nemanītu stūrgalvību vai pat nezināšanu. Mīlas dzīvē nedēļas solās būt diezgan mierīga, harmoniska. Nedēļas nogalē ļauj sev, kā nākas atpūsties!

Zivis (19. februāris–10. marts)

Tavu prātu nodarbinās materiālas dabas jautājumi, varbūt plānosi kādu lielāku pirkumu un meklēsi papildus līdzekļus kārotā iegādei. Tomēr der atcerēties, ka parāds nav brālis... Labi, ka daudz ko priekšā pateiks tev piemītošā intuīcija. Veiksmīga nedēļa attiecību uzlabošanai vai jaunas mīlas dēkas uzsākšanai. Nedēļas nogale kā radīta sevis izzināšanai, iedvesmas meklēšanai.

Maijā vēl vari paspēt realizēt kaut ko no pavasara modes tendencēm, jo pavisam drīz būs vasara un tad jau skapī atkal vajadzēs veikt revīziju.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...