Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 28.februārim līdz 6.martam

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Ukrainā notiekošais karš ir satricinājis visu pasauli un arī mēs paši varam just bailes, satraukumu un nedrošību. Lai šīs sajūtas mazinātu, speciālisti iesaka fokusēties uz saviem ikdienas pienākumiem un darbiem, protams, neaizmirstot aktīvi sekot līdzi notikumiem. Ielūkosimies, kādus izaicinājumus mums katram vēl sola nedēļas horoskops un cerēsim uz mieru pasaulē.

Auns: Nedēļa piemērota nopietnu jautājumu risināšanai

Lai nedēļa nesagādātu liekas raizes, centies būt pēc iespējas racionālāks, pretimnākošāks, diplomātiskāks. Kopumā nedēļa piemērota nopietnu jautājumu risināšanai, pārrunām, tehniska rakstura pienākumiem. Diezgan būtiska nedēļa no materiālā viedokļa. Kas ir viennozīmīgi skaidrs, tavas ieguldītās pūles ātri vien dos pamanāmus rezultātus. Atvasītes pa brīžiem var neapzināti pārbaudīt tavu pacietību.

Vērsis: Kvalitāte un profesionalitāte būs tavi stūrakmeņi

Profesionālajā jomā nodarbinātajiem nāksies vien rūpīgāk sekot līdzi paveiktā kvalitātei, būt apzinīgākiem veicot ar grāmatvedību, atskaitēm, informācijas apkopošanu, tās analīzi saistītos pienākumus. Ja vien neļausies slinkumam un uzdrošināsies pamēģināt, ko jaunu savā profesionālajā ikdienā, droši vari cerēt uz panākumiem! Privātajai dzīvei atliks daudz mazāk laika, nekā tev gribētos.

Dvīņi: Diplomātijas dotības tev šonedēļ noderēs

Tev faktiski būs viss nepieciešamais, lai gūtu panākumus gan darba lauciņā, gan attiecību jomā. Tu būsi diezgan stingrs gan pret sevi, gan apkārtējiem. Neļauj sev raksturīgajai spītībai, principialitātei radīt nevajadzīgus šķēršļus. Ja spēsi izrādīt nepieciešamo diplomātiju, iecietību un pretimnākšanu, finansiālā situācija viennozīmīgi solās uzlaboties. Laulības ostā spēsi uzturēt mierīgu, nosvērtu gaisotni.

Vēzis: Noliekot malā emocijas, izdosies paveikt iecerēto

Var nākties veltīt laiku lietām, kuras tevī izraisa zināmu nepatiku, taču tu spēsi emocijas nolikt pie malas un īstenot visu, ko būsi kādam apsolījis! Kādam Vēzim var nākties pievērsties ar mantojumiem, mājokļa remontu saistītām lietām. Būsi enerģisks, dzīvespriecīgs, sevišķi spilgti to varēs izjust nedēļas vidū. Mīlas frontē alksi kaislības, jaunas izjūtas. Brīvdienās kā nākas atpūtini savu nervu sistēmu!

Lauva: Nedēļas horoskops izskatās patiesi veiksmīgs!

Principā tev pa spēkam būs gandrīz viss, ko apņemsies. Pilnīgi iespējams, galvā dzims vairākas izcilas idejas, jautājums tikai vai uzskatīsi tās par īstenošanas vērtām. Brīžiem apstākļi prasīs acumirklīgu pielāgošanos situācijai, spēju pieņemt atbildīgus lēmumus. Ar mīlas dzīvi saistītās nianses vēlamāk kārtot trešdien vai ceturtdien. Nedēļas nogalē sagādā sev un mīļotajam cilvēkam romantiskas brīvdienas, dodieties nelielā izbraucienā.

Jaunava: Ieklausies savā sirdī

Šonedēļ viennozīmīgi vajadzētu būt piesardzīgākam naudas lietās. Vēlams rūpīgāk ierobežot straujumu, būt pacietīgām lietās, kuras skar birokrātiju, tieslietas un grāmatvediskās atskaites. Attiecības ar otro pusīti brīžiem atgādinās amerikāņu kalniņus. Svarīgi pēc iespējas skaidrāk apzināties savas patiesās vēlmes un drosmīgāk sekot tām!

Svari: Mājas dzīve palīdzēs mazināt darbā radīto stresu

Notikumu pavērsieni, saskanīgās attiecības ar priekšniecību, var piešķirt tev necerēti auglīgas iespējas pakāpties augstāk pa karjeras kāpnēm. Panākumos samērā būtisku lomu spēlēs zinoša un uzticama komanda. Ikdienas stresu, uztraukumus lieliski palīdzēs aizmirst otrās pusītes klātbūtne, atvasīšu bezrūpīgāk attieksme pret dzīvi.

Skorpions: Slodze būs liela kā darbā, tā mājās

Nonākot saspringtākās situācijās, tu ņemsi talkā sev piemītošo drosmi, apķērīgu un humora izjūtu. Tev izdosies paveikt tos darbus, kas agrāk likās sarežģīti vai pat savā ziņā neiespējami. Slodze darba jomā būs diezgan liela, taču tas nenozīmē, ka privāto dzīvi atstāsi novārtā. Brīvdienas būs laiks, kuru vislabprātāk veltīsi dzīves romantiskajai, bezrūpīgajai pusei.

Strēlnieks: Intuīcija šonedēļ būs īpaši svarīga

Labs laiks Strēlniekiem, kuri nodarbojas ar zinātnisko pētniecību, pedagoģiju un saimnieciski organizatorisko darbību. Drošāk paļaujies uz intuīciju, vari rēķināties arīdzan ar tuvāko kolēģu atbalstu. Šonedēļ būs iespēja apliecināt savas pielāgošanās spējas, ašo prātu, analītiskās dotības. Kopdzīvē ar mīļoto cilvēku kļūsi maigāks, iejūtīgāks, vairāk ieklausīsies partnera vēlmēs.

Mežāzis: Jā, arī tev beidzot ir pienākusi vēlme pēc vieglākas dzīves

Tu šonedēļ atļausies vairāk uzmanības koncentrēt privātai dzīvei, atpūtai, vaļaspriekiem. Ikdienas pienākumos drošāk balsties uz sev piemītošajām darba spējām, neatlaidību un nopietnību. Ja spēsi veiksmīgi tikt galā ar lielāko daļu sarežģījumiem, būsi panākumu apvīts. Brīvdienās koncentrē savu uzmanību mājiniekiem. Otrā pusīte pratīs pilnībā novērtēt tavus centienus, mēģinot atdarīt ar ko līdzīgu.

Ūdensvīrs: Neskrien notikumiem pa priekšu!

Tev primārais būs darbs, profesionālās reputācijas uzspodrināšana un saskanīgas attiecības ar augstākstāvošajiem. Šis varētu izrādīties interesants laiks biznesa lietām, pārrunām ar ārzemju sadarbības partneriem, juridisko nianšu kārtošanai. Atceries, ka visam ir sava vieta un laiks. Brīžiem tevi pārņems patiesi romantisks, kaislīgs noskaņojums, kas mudinās pievērsties erotiskajām rotaļām.

Zivis: Grūtības spēsi pārvērst iespējās!

Šonedēļ būsi patiesi atvērts jaunām idejām, iespējām, nebaidīsies no sarežģītākiem izaicinājumiem. Nav izslēgts, uzņēmumā būs radušās kādas grūtības, kuras radīs daudz neskaidrības, nenoteiktību par nākotni. Būtiski neuzlikt sev pārāk lielu garīgo slodzi, jo tas var radīt paliekošas sekas uz pašsajūtu, turpmākajām koncentrēšanās spējām. Neskatoties uz apstākļiem, spēsi saglabāt labu noskaņojumu un ticību panākumiem! No darba brīvajā laikā atradīsi oriģinālus veidus, kā izklaidēt sevi un ģimeni.

Noskaidro arī, ko sola marta mēneša horoskops un zemāk video uzzini, kurām horoskopa zīmēm 2022.gads solās būt īpaši veiksmīgs.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...