Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 3. - 9.janvārim

Nedēļas horoskops (Pixabay.com)

Nedēļas horoskops (Pixabay.com)

Jauns gads, jauns sākums! Lasi nedēļas horoskopu un uzzini, kā tas iesāksies Tev.

AUNS: Draudzīga atmosfēra darbam būs piemērotākā

Pēc Jaunā gada sagaidīšanas, uzreiz ķersies klāt darba lietām, galveno uzmanību koncentrējot saimnieciski organizatoriskiem jautājumiem. Tu lieliski spēsi apliecināt savas līdera dotības, prasmi strādāt saspringtos apstākļos. Saskarsmē ar kolēģiem pratīsi uzturēt draudzīgu atmosfēru, kas ikdienas darba gaitas padarīs daudz patīkamākas. Nedēļas izskaņā aktualizēsies attiecību jomā notiekošais.

VĒRSIS: Iestāsies par taisnību!

Nedēļas sākumu gribēsi izmantot profesionālajai jomai vajadzīgās informācijas meklēšanai interneta plašumos. Nonākot atpakaļ darba ikdienā, iestāsies par taisnību, aktīvi aizstāvēsi gan savas, gan tuvinieku intereses. Šī var būt samērā zīmīga nedēļa Vēršiem, kuri saistīti ar žurnālistiku, jurisprudenci un pedagoģiju. Nedēļas nogalē var būt aktuāls kāds neplānots brauciens.

DVĪŅI: Saudzē savu nervu sistēmu

Šonedēļ vajadzētu būt saudzīgākam pret savu veselību, jo īpaši nervu sistēmu. Centies veltīt pienācīgi daudz laika atpūtai, kā arī nepārpūlēt sevi garīgajā plānā. Nedēļas sākumā nevajadzētu uzreiz mesties darbos, bet gan nesteidzīgi pielāgoties jaunajam darba ritmam. Darba jomā svarīgi būs pareizi saplānot savu laiku, prast saskatīt galvenās prioritātes. Ir vērts ieklausīties otrās pusītes ieteikumos un atturēties no spītīguma.

VĒZIS: Daudz uzmanības veltīsi atvasīšu dzīvē notiekošajam

Tieksies pavadīt laiku savstarpējās sarunās ar bērniem, centīsies nodot viņiem sevis uzkrātās dzīves gudrības. Šis ir laiks jaunām cerībām, sapņiem. Kāds Vēža zīmes pārstāvis apsvērs iespēju uzsākt ģimenes biznesu, cits iegādāties jaunu mājokli. Laulības dzīvē var iezagties neliels saspīlējums, kas būs saistīts ar atšķirīgiem uzskatiem saimnieciskajos jautājumos. Neļauj maznozīmīgām lietām radīt paliekošus strīdus.

LAUVA: Laulības dzīvē gaidāmas patīkamas pārmaiņas

Tev nedēļa var sākties ar patīkamām pārmaiņām laulības dzīvē. Iespējams, gūsiet saskaņu ar partneri par nākotnes ieceru īstenošanu. Darba lietās tev vajadzēs būt punktuālākam, rūpēties, lai no tavas puses tiek pildīti dotie solījumi. Sadarbības partneri, priekšniecība galvenokārt skatīsies uz tevis paveikto, tāpēc centies viņus nepievilt! Nedēļas nogalē tevī var mosties piedzīvojumu kāre.

JAUNAVA: Izdosies uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem

Šī izvērtīsies par veiksmīgu nedēļu, jo tā sniegs iespēju uzlabot attiecības ar līdzcilvēkiem, veicinās tevī dzīvesprieku un pārliecību par saviem spēkiem. Nav izslēgts, ka nolemsi īstenot, kādu sen lolotu ieceri, kurai līdz šim pietrūka pārliecības vai materiālo līdzekļu. Nedēļas nogalē labprāt aicināsi pie sevis ciemiņus, rūpēsies par viesu labsajūtu, kārtējo reizi apliecināsi savas namatēva un šefpavāra dotības.

SVARI: Vēlēsies vairāk prieka un baudu savā dzīvē

Sirds tīkos pēc prieka, dzīves baudām un faktiski nedēļas sākums, ļaus daudz ko no kārotā arī izbaudīt. Nav izslēgts, ka esot izklaides pasākumos, tev radīsies iespēja veidot lietišķa rakstura kontaktus, gūt vērtīgu informāciju. Vēlāk tavs noskaņojums var kļūt samērā filozofisks, tu tieksies apzināties vai dzīvē ej pareizo ceļu vai esi apmierināts ar sasniegto. Galvenais nekrīti galējībās, nezaudē saikni ar realitāti.

SKORPIONS: Perspektīvu ideju laiks!

Spēsi saskatīt lietas, likumsakarības, kuras apkārtējiem paslīd garām nepamanītas. Var dzimt perspektīvas idejas, kuras var palīdzēt tuvākajā nākotnē uzlabot finansiālo situāciju. Lietišķie Skorpioni domās par savu biznesu, vēlēsies pārliecināties, ka nav piemirsts, kas patiesi svarīgs. Nedēļas otrajā pusē būsi ļoti enerģisks, kā arī noskaņots novērst pamanītās nepilnības darba organizācijā.

STRĒLNIEKS: Tava iekšējā pasaule šonedēļ būs īpaši trausla

Lai gan ārēji sevi parādīsi kā ļoti pārliecinātu, bezbailīgu cilvēku, tomēr iekšēji jutīsies viegli ievainojams, aizskarams. Šobrīd nevajadzētu uzsākt apjomīgus projektus, daudz veiksmīgāk klāsies jau iesāktu lietu īstenošanā. Naudas lietas, vēlamāk kārtot nedēļas otrajā pusē. Ģimenes lietās viss ritēs savu gaitu, tās tev nekādas problēmas nesagādās. Kāds Strēlnieks var nolemt kopīgi ar otro pusīti pievērsties jaunam vaļaspriekam.

MEŽĀZIS: Šonedēļ tikai ar smaidu uz priekšu!

Ja pratīsi sevī uzturēt možu un dzīvespriecīgu garu, tev veiksies it visā, ko iesāksi. Tieši smaids un atvērta nostāja pret līdzgaitniekiem palīdzēs sasniegt nospraustos mērķus. Nedēļas noslēgums ļaus baudīt ģimenes, draugu sabiedrību ļoti bezrūpīgās noskaņās. Saskarsmē ar otro pusīti mēģini ienest vairāk romantikas, kaislību, parūpējies par kādu patīkamu pārsteigumu partnerim.

ŪDENSVĪRS: Ir laiks apliecināt savas spējas

Tagad ir īstais brīdis būt cilvēkos, apliecināt savas spējas, prezentēt nākotnes ieceres. Ja būsi gana neatlaidīgs, enerģisks, spēsi sasniegt vajadzīgo cilvēku uzmanību. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgākam, kārtojot juridiska rakstura jautājumus, strikti pieturēties pie visām nepieciešamajām birokrātiskajām procedūrām. Nav izslēgts, kādam Ūdensvīram nāksies doties neplānotā komandējumā.

ZIVIS: Kāds noslēpums var tikt atklāts...

Šonedēļ atklātībā var nākt kāds tevis rūpīgi glabāts noslēpums, taču tev par to pārdzīvot nevajadzētu. Iespējams, tas pat savā ziņā atvieglos tavas ikdiena gaitas. Darba lietās tieksies būt apzinīgs un mērķtiecīgs, ko atzinīgi novērtēs augstākstāvošie. Laulības dzīvē daudz kas būs atkarīgs no tavas spējas piekāpties, kā arī patiesi izprast partnera vēlmes un vajadzības.

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...