Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 31.janvārim - 6.februārim

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops, attēls no Pixabay.com

Nedēļas horoskops no 31.janvāra līdz 6.februārim iezīmē sarežģījumus vairākām zodiaka zīmēm. Lai tiktu tiem pāri, ir jāsāk domāt par savām vajadzībām un vēlmēm, atmetot dzīvē lieko. Lasi horoskopu un uzzini, ka vislabāk reaģēt būtu tev.

Auns: Nedrošības periodus vēlams pārvarēt ar sapratni

Drosme ir mainīga, un ir svarīgi to atcerēties. Šaubu brīdis nenozīmē, ka netici sev. Pat ilgāki nedrošības periodi nenozīmē, ka esi devies nepareizā virzienā. Dažkārt tu izjūti tik spilgtu pārliecību, ka tā varētu izgaismot veselu pilsētas kvartālu, taču neviens nevar tā justies visu laiku, pat ja no malas tā šķiet. Tev šonedēļ nav nepieciešams mežonīgs optimisms vai pārliecība, ka turpmāk viss būs viegli. Šonedēļ tev būs klusa sapratne, ka esi šeit ne velti, ka tev ir nepieciešamās prasmes un ka tu turpināsi iet uz priekšu, un tas ir pietiekami drosmīgi. Nedēļas nogalē būtu vērtīgi palasīt kādu filozofisku atziņu grāmatu.

Vērsis: Šonedēļ atskaties uz paveikto

Lielākā daļa vērtīgo projektu prasīs daudz vairāk laika, nekā tu būtu vēlējies, lai tos pabeigtu. Brūču dziedināšana, attiecību kopšana, autentiska dzīve - tas viss izklausās vienkārši, bet nekad nav īsti vienkārši. Izaugsmei ir nepieciešama atkārtošanās, ieradums, spītīga nevēlēšanās padoties. Un tomēr reizēm ir grūti nešaubīties, vai viss šis darbs patiešām kaut ko dod. Tāpēc šonedēļ paskatieties apkārt, un tu pamanīsi savu pūliņu rezultātus. Tu nevari uzcelt jaunu pasauli vienas nakts laikā, bet tas tev arī nav nepieciešams. Pat tad, kad pats to nemaz nepamani, tu jau radi pārmaiņas katru dienu. Nedēļas nogalē prātu nomierinās peldes.

Dvīņi: Turies pie saviem sapņiem

Aizņemtību darbā nodrošinās daudz lietas: cilvēki, ar kuriem jāpārrunā svarīgākais, projekti, ar kuriem aktīvi darboties, visdažādākie uzdevumi, kas prasīs tavu uzmanību. Taču reizēm ir vērts pacelt galvu, paskatīties apkārt un aizdomāties, ko tu patiesībā dari ar savu laiku un vai tas viss ir to vērts. Vai tas viss kaut kur ved, vai arī tu vienkārši esi aizpildījis savas dienas ar sīkumiem? Par sevi pašu gan nav jāšaubās. Tas, kas šobrīd var šķist kā bezmērķīga klaiņošana vai bezjēdzīga socializēšanās, var novest pie kaut kā vairāk: pie tava lielākā mērķa, pie saitēm un pazīšanām, kas nākotnē var noderēt. Turies pie saviem sapņiem, mērķiem. Lēnām, bet viss notiks tā, kā tam ir jānotiek.

Vēzis: Ir brīži, kad rīkoties nevajag

Ir brīži, kad ir jārīkojas, un ir brīži, kad ir jāgaida, un parasti tu instinktīvi izjūti šo atšķirību. Ne vienmēr var gribēties izkļūt no lēnā dzīves ritma; dažkārt vienīgais, ko vari darīt, ir pielāgot savu ritmu un lēnu garu atpūsties, līdz apstākļi mainīsies. Izskatās, ka šajā nedēļā sagaidāms tieši otrais variants. Nelec notikumiem pa priekšu. Labāk ieturi lēnāku tempu un ļauj visam notikt savā laikā. Nedēļas otrā pusē ieteicams sazināties ar draugiem un pavadīt laiku kopā. Tas būs atpūtai nepieciešamais restarts, bet nekļūsti pārlieku pašpaļāvīgs. Jebkurā dzīves situācijā ir jāsaglabā veselais saprāts un jāievēro noteikumi. Atceries par šo, kad sēdīsies pie auto stūres.

Lauva: Šonedēļ neesi pārāk bargs pret sevi

Kad esi tik ļoti koncentrējies uz to, lai pārvarētu grūtības vai nokļūtu līdz smagas dienas nobeigumam, beigās tev var nepietikt enerģijas, ko veltīt pārdomām, bet laiks pārdomām tev ir nepieciešams. Tas ir brīdis, kad apstāties un apzināties, vai no attiecīgās situācijas esi ko iemācījies. Šonedēļ neesi pārāk bargs pret sevi, ja šķiet, ka izaugsme nav bijusi tik konsekventa vai vienmērīga, kā tu vēlētos. Tu visu laiku mācies, audz par tādu, kāds vēlies būt, un tas, ka šis process ne vienmēr ir graciozs un mierīgs, nenozīmē, ka tas nenotiek. Brīvdienās labāk atsakies no papildus darba stundām un velti laiku lietām, kas tevi iepriecina.

Jaunava: Cilvēki šonedēļ tevi var pievilt, bet neatsakies no viņiem

Ne vienmēr noskaidrot, uz ko vari paļauties, ir viegls uzdevums. Neviens nav ne perfekts, ne redz pasauli tieši tā, kā tu. Cilvēki arī nevarēs atsteigties palīgā ikreiz, kad tev tas būs nepieciešams, bet tas nav iemesls, lai citiem atmestu ar roku. Paļauties tikai uz sevi nav izeja. Šonedēļ ir svarīgi paturēt šo prātā, turpinot veidot uzticēšanos citiem, lai arī cik viņi reizēm var būt kļūdaini. Tā tu stiprini savas attiecības ar citiem cilvēkiem un padari stiprāku arī sevi. Ja tiešām šķiet, ka nu jau visa kā ir par daudz un gribas aizbēgt no citiem, dari tā. Pastaiga pie jūras palīdzēs izvēdināt galvu un uzlabos pašsajūtu.

Svari: Koncentrējies uz gaišo, labo, cerīgo

Atvēlot laiku gana daudz praksei, tu vari mazināt savas bailes par nākotni - par iespējamo vientulību, trūkumu vai zaudējumiem. Tu vari iemācīt sev novērsties no pesimistiskajām domām, mainīt domu virzienu, koncentrēties tikai uz gaišo, labo, cerīgo. Dažreiz tas ir vienīgais veids, kā pārdzīvot šo dienu. Pat, ja atzīsi savas bailes un stāsies tām pretim, tas tevi neiznīcinās. Gluži otrādāk, tu turpināsi sevis attīstības ceļu, kas ar katru soli tuvosies tam, lai tādu baiļu vispār nebūtu. Otrā pusīte būs labs atbalsts kā ikdienā, tā šādos eksistenciālos jautājumos, tāpēc nekautrējies atzīt savas rūpes un slēptākās ilgas. Iespējams, šīs sarunas ļaus salikt lietas pa plauktiņiem.

Skorpions: Tev ir atļauts pateikt "nē"

Tev ir svarīgi palikt uzticīgam dotajam vārdam - pildīt visus solījumus, sekot līdzi visam, kam esi piekritis. Taču dažkārt tas, ko esi apņēmies darīt, nebūt nebūs viegli izdarāms. Šonedēļ atceries, ka tev ir atļauts pateikt arī "nē". Ja citi izmanto tavu godīgumu, lai izdarītu spiedienu uz tevi kā ieroci, lai piespiestu tevi pakļauties, viņi patiesībā nemaz nerespektē tavus principus. Tev ir atļauts atteikties no palīdzības sniegšanas un izslēgt šādus cilvēkus no savas ikdienas. Tas nāks par labu ne tikai tev, bet arī tavai ģimenei, kas reizēm var ciest līdz ar tevi. Labāk vairāk velti laiku cilvēkiem, kuri tevi patiesi novērtē un respektē tavu laiku. Nedēļas nogali atvēli ģimeni, īpašu uzmanību pievēršot atvasēm.

Strēlnieks: Svarīgi, lai tieši Tu esi tas, kurš pieņem lēmumus

Dažiem cilvēkiem patīk rūpīgi plānot savu nākotni, taču tas nebūt nenozīmē, ka arī tev tas ir jādara. Ir labi, ja nezini, ko vēlies sasniegt pēc pieciem gadiem vai pat pēc piecām nedēļām. Tas ir normāli, ja vēlies atstāt atvērtas durvis liktenim un pārsteigumam. Galvenais, lai neatstāj šīs durvis vaļā cilvēkiem, kuri izdarīs šīs izvēles tavā vietā. Tu vari ņemt vērā viņu vēlmes un vajadzības, bet, kad pienāk laiks pieņemt lēmumu, pārliecinies, ka tieši tu esi tas, kurš izvēlas. Šajā nedēļā ļaujies dzīves sniegtajām iespējām un tas var tikt attiecināts uz visdažādākajām jomām, kā karjeru, tā mīlestību.

Mežāzis: Nenoslogo savu sirsapziņu ar nepelnītu vainas apziņu

Dažkārt tev ir raksturīgi pārdzīvot par netaisnībām, īpaši, ja tas ir saistīts ar citu cilvēku uzvedību. Tie, kuri ir nežēlīgi, bezrūpīgi, alkatīgi, nekad to nedara! Nav vērts uzkraut savai sirdsapziņai netaisnības nastu un samierināties ar nepelnītu vainas apziņu. Šonedēļ atgādini sev, ka tas nav tavs pienākums nest visus šos liekos pārdzīvojumus, jo tas nepalīdzēs nevienam, jo īpaši tev pašam. Labāk fokusējies uz savi – savu komunikāciju, pilnveidošanu, attīstību. Darba dienas vakarus un nedēļas nogales atvēli labai grāmatai vai iedvesmojošiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs: Šonedēļas fokuss - nākotne

Labākas pasaules radīšana nebūs iespējama, ja nespēsi uzdrošināties noticēt iespējām un ļauties aizraujošākai dzīvei. Iztēlojies žilbinošu dzīvi, kādu patiesi vēlies, un tas jau būs pirmais solis ceļā uz tās īstenošanu. Ja jūti, ka šonedēļ ar sapņošanu ir par maz, sāc apsvērt jau praktiskus soļus, kā rīkoties. Tev nav uzreiz jāceļ kalni. Tev vienkārši ir jāatceras, ka esi kas vairāk nekā tikai prāts: tev ir balss, viedoklis, idejas, entuziasms un galvenais spēja to visu likt lietā, lai īstenotu lielas lietas.

Zivis: Paļaujies uz saviem instinktiem

Laikā, kad laimes un panākumu, šķiet, trūkst, ir viegli noticēt, ka tev ir jāsaka "jā" katram piedāvājumam. Tu baidies, ka katra profesionālā iespēja varētu būt pēdējā, ko tev piedāvā, ka katrs cilvēks, kas izrāda interesi par tevi, varētu būt tava pēdējā reālā iespēja veidot saikni ar kādu un attiecības. Tā nav taisnība. Tev nav jāpieņem katrs piedāvājums. Ja jūti, ka cilvēks nav īstais vai darbs nav īsti tas, ko vēlējies, atsakies no tā. Atraidot iespējas, kas tev neder, tiksi pie tādām, kas mainīs tavu dzīvi. Galu galā visam ir savs laiks.

Vai jau redzēji, kurām horoskopa zīmēm 2022.gads būs īpaši veiksmīgs? Ja nē, zemāk ir video.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...