Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 4. - 10.oktobrim

Nedēļas horoskops (Image by Victoria_Borodinova from Pixabay)

Nedēļas horoskops (Image by Victoria_Borodinova from Pixabay)

Nedēļas horoskops ir klāt! Lasi un uzzini, kādi notikumi, prieki un piedzīvojumi tev gaidāmi šajā oktobra nedēļā.

AUNS: Ar pārmetumiem šonedēļ neaizraujies

Tev var izraisīt nepatiku, pat zināmu satraukumu notiekošais gan mājās, gan darbā, taču esi piesardzīgs ar pārmetumu izteikšanu, jo tiem var būt neprognozējamas sekas. Kāds Auna zīmes pārstāvis var risināt ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus, iespējams, pat pārcelties uz citu dzīvesvietu. Saskarsmē ar atvasītēm, esi savaldīgs. Tu daudz vairāk panāksi ar diplomātijas un iecietības palīdzību. Brīvdienās ieteicams ļauties, kas sportiskam, azartiskam.

VĒRSIS: Savaldība atmaksāsies!

Būs grūti pieņemt, ka darbi, kuri tev noteikti jāpaveic, brīžiem tiks kavēti, no tevis neatkarīgu apstākļu dēļ. Taču esi savaldīgs un pacietīgs, tava uzvaras stunda noteikti sitīs! Kādam Vērsim var nākties neparedzēti kārtot ar grāmatvedību, valsts institūcijām saistīto. Risinot juridiska rakstura jautājumus, ievēro dubultu piesardzību, neļauj steigai vai neuzmanībai radīt nevajadzīgus sarežģījumus. Nedēļas nogalē noteikti atpūties no uzkrātā stresa un velti laiku relaksējošām, meditatīvām nodarbēm.

DVĪŅI: Tu lieliski tiksi galā ar visām nebūšanām, kuras parādīsies tavā priekšā

Tev pa spēkam būs ne tikai saimnieciski organizatoriskas lietas, bet arīdzan radoši pasākumi. Naudas lietās tev šonedēļ smaidīs veiksme, tu zemapziņas līmenī jutīsi, kurš projekts ir ieguldījumu vērts, un kurš savukārt ir tukša laika tērēšana. Attiecībās ar mīļoto būsi atvērts un gatavs viest kopdzīvē nepieciešamās pārmaiņas. Otrā pusīte atzinīgi novērtēs tavus pūliņus un centīsies darīt, ko līdzīgu no savas puses.

VĒZIS: Horoskops iesaka izvairīties no solījumiem, kas skar naudu

Zvaigznes šonedēļ iesaka būt vērīgākam ar solījumiem, it sevišķi, ar tiem, kuri attiecās uz naudu. Ja iespējams, labāk atturies no kredītsaistību uzņemšanās, izteic ar savā rīcībā esošajiem finanšu līdzekļiem. Mīlas jomā tev veiksies daudz labāk nekā darba lietās. Nav izslēgts, kādam no Vēža zīmes pārstāvjiem pavīdēs jaunas iepazīšanās iespējas vai radīsies iespējas uzlabot jau esošās attiecības!

LAUVA: Šonedēļ baudīsi kultūru un mākslu

Tev neapšaubāmi varēs uzticēt visa veida sabiedriskās aktivitātes, ar kultūru, radošajām lietām saistīto. Droši vari pievērsties jaunu zināšanu apguvei, veidot saikni ar līdzīgi domājošajiem. Nav izslēgts, kādam no Lauvas zīmes pārstāvjiem radīsies nopietnāka interese par mākslu vai antikvārām lietām. Ja tev ir savs bizness, neapšaubāmi centīsies padarīt to efektīvāku, ienesīgāku un sabiedrībai atpazīstamāku. Brīvdienās nav izslēgti negaidīti viesi.

JAUNAVA: Izvairies no negācijām un attiecības uzlabosies

Lai uzlabotu attiecības ar līdzgaitniekiem, centies būt pēc iespējas atvērtāks, dzīvespriecīgāks un mazāk pieminēt apkārt esošās negācijas. Jo pozitīvāku nostāju pret notiekošo spēsi uzturēt, jo mazāk problēmas būs saskarsmē ar apkārtējiem. Darba ziņā lieliski tiksi galā ar analītiski pētnieciska rakstura aktivitātēm. Arī saimnieciskās lietas tev nesagādās nekādas problēmas. Tu arīdzan spēsi lieliski saprasties ar augstākstāvošajiem.

SVARI: Ģimenes dzīve prasīs nopietnāku attieksmi

Zvaigznes iesaka nedaudz nopietnāk attiekties pret saviem ikdienas pienākumiem, ģimenes dzīvi. Ja sāksi visu uztvert pārlieku vieglprātīgi, ātri vien iedzīvosies nejaukos pārpratumos, sarežģījumos. Šonedēļ noteikti nevajadzētu iesaistīties finansiāla rakstura avantūrās, jo tām var būt patiesi tālejošas un nelabvēlīgas sekas. Centies veltīt nedaudz vairāk laika savai garīgajai attīstībai. Mēģini apzināties savus psiholoģiskos trūkumus un sekmīgi tikt gar tiem galā.

SKORPIONS: Nedēļas sākumā var rasties neplānoti sarežģījumi

Nedēļas pirmajās dienās tev var nākties risināt ar tehniku, mājas remontu, labiekārtošanu saistītus jautājumus. Darba būs daudz, tāpēc lielu nozīmi spēlēs spēja sabalansēt darbu grafiku, nenovērst uzmanību uz sīkām, nozīmīgām lietām. Nedēļas vidū var aktualizēties ar ārzemēm, citu valstu sadarbības partneriem saistītais. Nav izslēgts, radīsies iespējas uzlabot savus ienākumus, paplašināt lietišķo kontaktu loku. Brīvdienās aizmirsti darbu un droši atpūties, ļaujies kopīgi pavadītam laikam ar ģimeni.

STRĒLNIEKS: Būsi gatavs jauniem izaicinājumiem

Enerģija kusāt kūsās, kas tikai piešķirs papildus stimulu tavai rīcībai. Šī nedēļa var būt zīmīga Strēlniekiem, kuri saistīti ar reklāmas, mārketinga, tehnoloģisko inovāciju jomu. Tavs prāts spēs ģenerēt patiesi perspektīvas, produktīvas idejas, kuras ļaus atrisināt ne vienu vien sasāpējušu problēmu. Tu nebaidīsies uzņemties papildus atbildību. Mīlas jomā gribēsi piedzīvot, ko jaunu nebijušu.

MEŽĀZIS: Atceries, ka attiecībās svarīgi ir būt atklātam

Nekļūsti augstprātīgs, ja nepieciešams nekautrējies pieņemt apkārtējo padomus, morālo atbalstu. Nav izslēgts, ka atrašanās radošu, inovatīvu cilvēku sabiedrībā, tevī veicinās jaunas idejas, palīdzēs rast risinājumus esošajiem sarežģījumiem. Privātā dzīvē svarīgi neslēpt neko no otrās pusītes, būt maksimāli atvērtam. Lai noņemtu, darba laikā uzkrāto spriedzi, dodies pie dabas, izbaudi sporta aktivitātes vai ļaujies SPA procedūrām.

ŪDENSVĪRS: Esi gatavs trauksmainai nedēļai

Priekšplānā vairāk var izvirzīties mājas rūpes, taču tas nenozīmē, ka profesionālie pienākumi paliks novārtā. Tev vienkārši nāksies krietnāk papūlēties, lai pagūtu tikt galā ar gar darba, gan privātās dzīves nebūšanām. Jūtamu iedvesmu vari smelties no domubiedriem, kuri spēs ne vien uzmundrināt, bet arī sniegt tev kādu vērtīgu atziņu. Nedēļas nogalē varēsi kaut nedaudz atvilkt elpu no ikdienas skriešana un ļauties mierīgai atpūtai.

ZIVIS: Paļaujies uz savu intuīciju un viss būs labi

Var nākties krietni vien pasvīst, lai saglabātu esošos sadarbības partnerus, nezaudētu viņu uzticību. Iespējams, ka šobrīd uzdarbojas kāds nelabvēlis, kurš cenšas tev likt sprunguļus riteņos, radīt neslavu. Lai vai kā, tu šobrīd droši vari paļauties uz savu intuīciju un izcilajām analītiskajām dotībām. Saskarsmē ar mājiniekiem sapratne būs daudz vienkāršāka, nepiespiestāka kā iepriekš. Jo īpaši labi sapratīsies ar savām atvasītēm. Brīvdienās iespējams patīkams pārsteigums.

Tikpat raibi kā augstāk minētie horoskopi ir arī pašmāju slavenību dzīves līkloči. Lūk, kas ar viņiem atgadījies pēdējās nedēļās:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...