Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 6.-12.jūnijam

Nedēļas horoskops, Image by Jill Wellington from Pixabay

Nedēļas horoskops, Image by Jill Wellington from Pixabay

Neticami, bet vasara patiešām ir beidzot klāt! Ko zvaigznes sola pirmajai vasaras nedēļai?

Auns

Auniem mēneša sākums būs patiešām sparīgs! Šķiet, pirmās jūnija nedēļas paies darbu gūzmā, bet nesatraucies, jo šis neturpināsies tālāk par jūnija vidu. Toties varēsi ieplānot sen kārotus lielākus pirkumus un palutināt sevi un ģimeni. Atceries par kādu mirkli arī sev!

Vērsis

Ja vērsis šajā nedēļā vēl nav atvaļinājumā, tad pēdējais brīdis to pieteikt. Vēršiem atpūta šajā vasarā ļoti noderēs, tāpēc jāmācās apstāties ikdienas skrējienā un ievilkt elpu. Izdegšana ir pēdējais, kas strādīgajam vērsim vajadzīgs! Labs laiks radošiem un nesteidzīgiem darbiem.

Dvīņi

Mēneša sākums ir piemērots laiks materiālu jautājumu risināšanai. Šo nedēļu var izmantot, lai pierādītu savas spējas un prasmes augstākstāvošajiem un pavērtu sev jaunas izaugsmes iespējas nākotnē. Savukārt mājās esi iejūtīgāks, tavējie tevi jau tā šonedēļ, iespējams, redz par maz.

Vēzis

Vēžiem jābūt uzmanīgiem attiecībā uz savu emocionālo stāvokli. Daudzie un dinamiskie notikumi darbavidē var radīt izdegšanas draudus, tāpēc esi saudzīgs pret sevi. Noslodze darbā var veicināt kļūdu rašanos, taču tas ir tikai cilvēcīgi. Atslābināties palīdzēs grāmata, meditācija, pastaiga – mierīga atpūta un mirklis pašam ar sevi.

Lauva

Lauvas šonedēļ būs neierasti piesardzīgas un sevī ierāvušās, jo gaidāmas pārdomas par svarīgiem lēmumiem. Dažus gaida dzīvesvietas vai darba maiņa, dažiem var rasties vēlme mainīt dzīvi jau drīzā nākotnē. Ģimenes dzīvē iespējamas sarunas par pieaugumu.

Jaunava

Iespējams, šajā nedēļā Jaunavām noderēs darbā pieņemt citu palīdzību vai lūgt padomu. Nav jābaidās pazaudēt kontroli pār lietām tavā dzīvē, taču vērts ieklausīties kāda cita viedoklī. Ja atvērsi prātu pārmaiņām, tās būs tev labvēlīgas.

Svari

Nedēļa sāksies steigā un pēkšņā darbu birumā, taču spēka pietiks visam. Izmanto tuvojošos iespēju ieplānot ceļojumu, lai būtu mērķis, uz kuru tiekties. Piemērota nedēļa finanšu sakārtošanai un ieilgušu jautājumu atrisināšanai.

Skorpions

Būs vēlme pēc pārmaiņām privātajā dzīvē, ilgas pēc stabilitātes attiecībās. Labs laiks, lai apsvērtu kopdzīves uzsākšanu, laulību vai attiecību stiprināšanas. Svarīgi ne tikai paust savas vēlmes, bet arī ieklausīties citos! Šonedēļ vērts pamēģināt kādu jaunu fizisku aktivitāti, kas palīdzētu atpūsties no darba un pavadīt laiku kopā ar tuviniekiem.

Strēlnieks

Šajā nedēļā ļoti iespējami ceļojumi, jauni piedāvājumi darbā, apmācības un citas iespējas. Izmanto šo laiku savai profesionālajai pilnveidei, tas tev var patīkami atmaksāties jau ļoti drīz! Nebaidies no atklātības attiecībās ar tuviniekiem, viņi tev šonedēļ var būt liels atbalsts.

Mežāzis

Saglabā mieru un vēsu prātu, ja pirmajā jūnija nedēļā gadījusies kāda ķibele ar auto vai īpašumu. Darba pietiks un tas nozīmē, ka varēsi arī apmaksāt jebkurus papildus izdevumus. Uzkrāj zināšanas un spēkus, kas kādu brīdi var noderēt.

Ūdensvīrs

Turpināsies vēlme izpausties jaunā veidā, uzņemties kādus jaunus uzdevumus darbā vai apgūt vēl neizmēģinātu hobiju. Noteikti izmanto šo enerģiju, lai paplašinātu savu redzesloku un pilnveidotos profesionāli! Esi uzmanīgs, parakstot līgumus un dokumentus.

Zivis

Šī nedēļa sola zivīm romantisku un vasarīgu noskaņojumu. Vēlēsies pavadīt vairāk laika ar otro pusi, ģimeni un draugiem, attiecības būs viegli uzturamas ar ikvienu. Nav piemērots laiks spontāniem pirkumiem un lieliem tēriņiem

Vasara pamazām ir pienākusi, atliek vien tai ļauties. Starp citu, noskaties video un uzzini arī, kādi ir stilīgākie peldkostīmi 2022.gada vasaras sezonai.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...