Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops 8.-14.novembrim

Nedēļas horoskops (You can use the following text:  Image by S. Hermann & F. Richter from Pixabay)

Nedēļas horoskops (You can use the following text: Image by S. Hermann & F. Richter from Pixabay)

Patriotiskākais mēnesis novembris ir klāt! Vēl tikai nedēļa mājsēdē un varēsim justies nedaudz brīvāk, kā nekā, jāatzīmē arī Lāčplēša diena! Lūk, ko saka nedēļas horoskops.

AUNS: Neļaut ugunīgajam raksturam izpausties nelāgā gaismā

Nedēļas sākumā vēlams būt nedaudz piesardzīgākam izteicienos, neļaut ugunīgajam raksturam izpausties nelāgā gaismā. Pilnīgi iespējams, tu apsvērsi iespējas uzsākt jaunus projektus vai nolemsi iesaistīties aizraujošās biznesa aktivitātēs. Nedēļas vidus var būt nedaudz vienmuļāks, garlaicīgāks. Var nākties kārtot ar birokrātiskām lietām, dažādām atskaitēm, grāmatvedību saistīto. Esi pacietīgs, neļauj straujumam radīt liekas problēmas. Nedēļas nogalē vairāk uzmanības velti saviem mīļajiem!

VĒRSIS: Neļaujies greizsirdībai

Tev šī var izvērsties par patiesi interesantu nedēļu tieši materiālajā ziņā. Nav izslēgts, vairākkārtīgi veiksi svarīgas pārrunas ar sadarbības partneriem, kaldināsi jaunas biznesa idejas. Nebrīnies, ja tevi ne reizi vien apciemo domas par tālāku izglītošanos, pilnveidošanos. Kursu, semināru apmeklēšanai labāks brīdis būs, sākot ar ceturtdienu. Attiecībās ar otro pusīti svarīgi nedot vaļu pārlieku sakāpinātajām kaislībām, neļauties tām izpausties kā greizsirdīgai rīcībai.

DVĪŅI: Būsi rosīgs, apņēmīgs un mērķtiecīgs

Šobrīd būs daudz vieglāk saņemties, lai īstenotu sen iecerētas, patiesi kārotas lietas. Nekautrēsies paust un aktīvi aizstāvēt savu viedokli, nepieciešamības gadījumā stāties plašākas auditorijas priekšā. Nav izslēgts, kāds no Dvīņu zīmes pārstāvjiem dosies ar darbu saistītā braucienā uz ārzemēm. Mīlas dzīvei nedēļa sola jaunus, negaidītus pavērsienus. Par laimi, praktiski visas pārmaiņas būs tev labvēlīgas.

VĒZIS: Šonedēļ vairāk laika atlicināsi māju dzīvei

Liela nozīme būs tam, cik pašpārliecināts būsi, cik izteikti vēlēsies sasniegt rezultātus. Ja veiksi iecerētos darbus uz zemu entuziasmu, arī cerētais gandarījums, panākumu apjoms var iet secen. Kur varēs manīt patiesu pašaizliedzību, no tavas puses, tas ir ar māju, ģimeni, atvasīšu audzināšanu saistītajās aktivitātēs. Arī kopdzīvei ar otro pusīti veltīsi daudz uzmanības. Sevišķi spilgti tas izpaudīsies, tuvojoties nedēļas nogalei.

LAUVA: Zīmīga nedēļa lauvām, kuras ieņem priekšnieka posteni

Tev visticamāk nekādi nepietiks ar pašreizējiem sasniegumiem, tu neatlaidīgi meklēsi aizvien jaunus veidus, kā realizēt savu patieso potenciālu. Liela nozīme panākumos būs tavam kontaktu lokam un prasmei atrast uzticamu komandu. Zīmīga nedēļa Lauvām, kuras ieņem priekšnieka posteni. Tu mācēsi motivēt padotos, būt atsaucīgs, pretimnākošs un vienlaikus uzstājīgs, stingrs vajadzīgajā brīdī. No darba brīvajā laikā zināsi kā atpūsties, sagādāt patīkamas emocijas sev un tuviniekiem.

JAUNAVA: Daudz laika veltīsi materiālas dabas jautājumu risināšanai

Gandrīz vai pašsaprotami, ka būsi manāms profesionālo iemaņu pilnveidošanas kursos, esam amata brāļu vidū, daloties savā pieredzē. Vienīgais, ar ko vēlams būt piesardzīgākam, tas ir ar slodzi, kuru uzkrauj sev. Proti, parūpējies, lai nesanāk iedzīvoties pārslodzēs. Šonedēļ, sevišķi tuvojoties brīvdienām, droši vari veltīt vairāk laika atpūtai - vienkāršajām, bet tāpēc ne mazāk patīkamajām dzīves baudām.

SVARI: Būsi apņēmības pilns realizēt pat visdrosmīgākās idejas

Lieliski padosies ar tirdzniecību, reklāmu, prezentācijām, dzīves radošo pusi, izklaidi saistītās lietas. Ja apkārtējie apstākļi ļaus, būsi apņēmības pilns realizēt pat visdrosmīgākās idejas. Lielisks sabiedrotais ceļā uz panākumiem būs tava spēja vajadzīgajā brīdī būt pacietīgam, prasme uzklausīt un saprasties ar diametrāli pretēju uzskatu piekritējiem. Vislabākā sadarbība noteikti veidosies ar gados jaunākajiem līdzgaitniekiem, vienaudžiem. Pilnīgi iespējams, kādam kļūsi par sava veida autoritāti, piemēru, kuram līdzināties. Ārpus darba vislabprātāk laiku pavadīsi otrās pusītes sabiedrībā.

SKORPIONS: Vairāk paļaujies uz savām zināšanām un pieredzi

Šonedēļ diemžēl var aktivizēties skauģis, nelabvēlis, kurš tā vien kāros iezāģēt tev. Neļaujies iebiedēt sevi, stāvi drošāk par savu vietu un ātri vien samierināsi konkrēto kadru. Naudas lietas labāk kārtot nedēļas otrajā pusē, kad emocijas nebūs tik nokaitētas, kā pašā nedēļas startā. Drošāk paļaujies uz savām zināšanām, pieredzi, tā būs pietiekoši plaša, lai tiktu galā turpat var visiem izaicinājumiem, kas stāsies tavā priekšā. Nedēļas izskaņā tavu prātu pārņems domas par radošām lietām, estētikui.

STRĒLNIEKS: Šonedēļ būsi īpaši populārs

Nebūs nekāds lielais brīnums, ja tu baudīsi apkārtējo atzinību, novērtējumu, sava veida popularitāti. Tev nesagādās nekādas grūtības izcelties uz apkārtējo fona, kļūt par kolektīva dvēseli. Šī var izrādīties ražīga nedēļa ar izklaidi, mākslu, tirdzniecību un loģistiku saistītajiem Strēlniekiem. Daudz domāsi par dzīves romantisko pusi. Ja vien radīsies iespējas, ne mirkli nešaustoties šaubās, īstenosi savas slēptākās erotiskās fantāzijas.

MEŽĀZIS: Ļausies sevis un savas ģimenes lutināšanai

Pateicoties gūtajiem panākumiem, tev izdosies nostiprināt savu autoritāti, panākt pielaidīgāku attieksmi no priekšniecības puses. Šonedēļ vari sajust sevī nepieciešamo pašpārliecinātību, lai realizētu patiesi kārotas lietas. Daži Mežāži palutinās sevi, ar kādu neplānotu pirkumu, neaizmirstot sagādāt tik vajadzīgo pārsteigumu arī otrajai pusītei, atvasītēm. Brīvdienās zvaigznes iesaka pavadīt laika brīvā dabā, smelties enerģiju.

ŪDENSVĪRS: Šonedēļ būsi īsts enerģijas lādiņš!

Būsi enerģisks, daudz laika pavadīsi līdzīgi domājošu cilvēku sabiedrībā, veidosi jaunus lietišķos kontaktus, meklēsi līdz šim neapzinātas pilnveidošanās iespējas. Tava neatlaidība, mērķtiecīgums neapšaubāmi algosies ar panākumiem! Šonedēļ droši vari īstenot ar masu medijiem, pētniecību, socioloģiju saistītus pienākumus. Apķērīgums, asprātība, viegli piesaistīs pretējā dzimuma uzmanību. Tas dos jaunas iespējas brīvajiem Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem.

ZIVIS: Piemērota nedēļa atpūtai, atvaļinājuma baudīšanai

Taču, ja pienākums sauks, neliksi vilties priekšniecībai! Daudz spilgtāk sevi izdosies apliecināt tiem Zivs zīmes pārstāvjiem, kuri saistīti ar medicīnu, farmāciju, sociālās aprūpes jomu un mākslu. Gadījumā, ja veic formālākus, ar finansēm, jurisprudenci saistītus pienākumus, būs maķenīt vairāk jāpapūlas, tomēr tā vai citādi, tu sasniegsi nospraustos mērķus. Kā relaksēšanos, labprāt izvēlēsies jogu, meditāciju vai radoša rakstura nodarbes.

Lūk, kas pa nedēļu noticis pašmāju slavenību dzīvēs:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...