Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops no 17.-23.janvārim

Ziema, Photo by Ray Hennessy on Unsplash

Ziema, Photo by Ray Hennessy on Unsplash

Ko zvaigznes sola jaunajai darba nedēļai, noteikti izlasi.

Auns: Iekļauj savos nodomos profesionālu plānošanu. Pārdomā, ko vēlies sasniegt un sajust, kad būsi sasniedzis savu mērķi un kādu ietekmi vēlies atstāt uz pasauli ar savu karjeru. Uzdod sev jautājumus, lai atvērtu savu redzējumu un atbilstoši plānotu. Nedēļas vidū radīsies iedvesma dažādu darbu veikšanai, tādēļ nepalaid to garām un izdari, ko jau sen esi ieplānojis. Attiecībās var atrisināties kādas domstarpības, centies paraudzīties uz situāciju no malas un rast mierīgu kompromisu, kur ieguvēji būs abas puses.

Vērsis: Ātru un radikālu pārmaiņu iespējas nedēļa. Izveido un strukturē plānu šī gada mērķiem, ja vēl neesi paspējis to izdarīt. Pamest savu komforta zonu var būt izaicinājums, taču tas ir izaicinājums, ar kuru ir vērts saskarties noteiktā savas dzīves jomā, tādēļ vari apdomāt arī jaunas karjeras vai izglītības iespējas. Vizualizē, kāda veida statusu vēlies karjerā, un izvērtē kritērijus, kas var traucēt sasniegumiem. Vēlams nedēļas beigās ieplānot kopīgu atpūtu ar mīļoto vai draugiem, tas stiprinās attiecības.

Dvīņi: Šī nedēļa ir saistīta ar visdziļākajām, intīmākajām sajūtām, kas var būt arī visneaizsargātākās. Padalies ar savām domām ar kādu īpašu cilvēku, neatkarīgi no tā, vai tas ir tuvs draugs, ar kuru vari būt atklāts, vai otrā pusīte kurai vari uzticēt to, kas uz sirds. Plānošana, stratēģija un struktūra ir būtiska, lai definētu neskaidrības darba jomā. Ir īstais laiks risināt problēmas, kas sakrājušās. Šī nedēļa būs bagāta ar atmiņu uzplaiksnījumiem un sentimentalitāti, tomēr vērts atcerēties, ka viss notiek uz labu!

Vēzis: Personiskās attiecības joprojām ir Tavs centrālais punkts, uz ko mēdz koncentrēties. Šī nedēļa ir kā auglīgs lauks, kurā sēt sēklas gaidāmajiem augļiem – ja vēlies sasniegt mērķi karjerā, papildini vai apgūsti jaunas prasmes un nostiprini attiecības ar kolēģiem, savukārt, ja mērķis ir ģimenes stiprināšana, jau laicīgi ieplāno kopīgai atpūtai galamērķi un aktivitātes. Ja jūties saguris, šis ir lielisks laiks, lai uzsāktu sportot! Nedēļas beigās ieplāno kādu stundu garīgai un fiziskai atpūtai – relaksējies karstā vannā, nodarbojies ar jogu vai klusumā palasi plauktā nolikto grāmatu.

Lauva: Šis ir ideāls laiks, lai ieplānotu pārmaiņas karjerā un veselības jomā. Tādēļ vari ņemt talkā pildspalvu un papīru un ieskicēt savu ideālu, uz ko tiecies gan sajūtās, gan plānotajos sasniegumos. Galvenais neaizmirst, ka vajag koncentrēties uz abu šo jomu vidusceļu. Izmanto prāta radošo pusi, lai rastu jaunas idejas un neapšaubi savu ideālu. Attiecības būs harmoniskas. Iespējams, uzzināsi jaunumus, kas raisīs pastiprinātas emocijas.

Jaunava: Šī nedēļa būs romantiska. Iespējams, ka iepazīsies ar nākamo sirdsāķīti. Ja Tev jau tāds ir, sagaidi patīkamus kopīgus brīžus. Dažreiz iespēja rodas caur visnegaidītākajiem cilvēkiem un kontaktiem, un tieši šonedēļ tādas radīsies. Iespējams, satuvināsies ar kādu cilvēku, kuru Tu parasti varētu nosodīt vai pat paiet garām. Šī satuvināšanās Tevi patīkami pārsteigs. Karjerā aktīva nedēļa. Ar pārsteigumiem citiem gan nesteidzies, atceries – ne viss, kas patīk Tev var patikt arī citiem.

Svari: Nedēļas sākums ir lielisks laiks, lai plānotu visu, kas saistīts ar mājām un ģimeni. Lielisks laiks uzsākt remontu vai pārkārtot mēbeles. Iesaisti arī ģimenes locekļus šajos darbos un ļauj radoši izpausties arī mājiniekiem. Attiecības būs harmoniskas, nedēļas beigās būsi romantiskā noskaņojumā, ir vērts ieplānot atpūtu divatā. Darbā jutīsies noslogots, nevarēsi sagaidīt darba nedēļas beigas, tomēr viss plānotais ies “kā pa sviestu” un nedēļas beigās baudīsi darba augļus.

Skorpions: Izmanto šīs nedēļas sākumu, lai plānotu savu gadu, balstoties uz savām zināšanām un intuīciju. Ja esi nonācis strupceļā darbā, ir vērts uz īsu mirkli nolikt problēmas risināšanu malā, ja vien tā nav ļoti steidzami risināma. Pavisam negaidot radīsies idejas, kā to atrisināt. Izmanto savu autoritāti un iepriekšējās zināšanas, vienlaikus saglabājot atvērtību, lai izmēģinātu jaunas lietas. Attiecību jomā var neiet kā plānots. Gribēsi atrisināt pagātnes kļūdas, kas radījušas spēcīgu ietekmi uz Tavu patreizējo dzīvi. Meklēsi iespējas, kā uzlabot situāciju. Nedēļas beigās ieteicams veltīt laiku atpūtai.

Strēlnieks: Šīs nedēļas sākums ir lielisks, lai izplānotu, kā uzlabot savas finanses. Saskaņojot savu darbu ar Tev svarīgām vērtībām, tas ilgtermiņā būs ilgtspējīgāks un saglabāsies entuziasms. Apsver, ko vēlies sasniegt vai iegādāties, izmantojot ienākumus un ieguldījumus. Lai virzītos tuvāk saviem plāniem, esi atvērts jaunām idejām. Attiecībās iespējami nelieli sadzīviski konflikti, centies izvairīties no sava viedokļa uzspiešanas, tad viss atrisināsies veiksmīgi. Nedēļas beigās ieplāno kādu sportisku aktivitāti, lai varētu izlikt savas emocijas un uzkrāto enerģiju.

Mežāzis: Atmet mazāk konstruktīvos ieradumus un izveido jaunus - tādus, kas atbalsta tavus mērķus. Labs laiks, lai saplānotu savu gadu un uzstādītu vismaz vienu galveno sasniedzamo mērķi, Iespējams, tā sasniegšanai būs jāmaina domāšanas veids. Šī nedēļa atbalsta pārmaiņas, ja esi gatavs arī grūtībām un izmēģināt kaut ko jaunu. Attiecībās, iespējams, nesagaidīsi to, ko vēlies, varbūt pat pārdomāsi šo attiecību jēgu un pieņemsi skarbus lēmumus. Nedēļas beigās ieteicams atpūsties vienatnē, tas palīdzēs sakārtot domas, kā arī uzsākt jauno nedēļu ar lielāku sparu un skaidru galvu.

Ūdensvīrs: Šonedēļ piefiksēsi daudz spilgtas idejas un būsi gatavs iesaistīties sarunās, lai pilnveidotos un uzzinātu ko jaunu un interesantu. Nav īstais laiks pieņemtu nopietnus un izšķirošus lēmumus. Nedēļas vidū sāksi izjust nelielu spriedzi, tāpēc nedēļas beigās nepieciešams atjaunot savu enerģijas līmeni. Ieteikts atpūsties pie dabas. Ņem līdzi savu mīļoto, draugus vai ģimeni un pavadi aktīvu un enerģisku laiku kopā.

Zivis: Šis ir labākais laiks, lai apzināti koptu savu draudzību, attiecības ar kolēģiem un radiniekiem. Būsi noslogots, bet ir laiks koncentrēties uz nākotnes redzējumu un sajūtām. Apsvērsi iespējas mainīt savu ikdienu, pavisam iespējams – pat karjeru. Pārrunā savas vēlmes ar tuviniekiem, iespējams, gūsi kādu gudru padomu, ko vērts arī izmantot. Parūpējies par veselību – gan fizisko, gan garīgo. Jutīsies fiziski izsmelts, tāpēc nedēļas beigās der kārtīgi izgulēties un laiku pavadīt ģimenes lokā.

Vairāk lasi:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...