Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops no 28.novemris - 4.decembris

Nedēļas horoskops, Photo by Aaron Burden on Unsplash

Nedēļas horoskops, Photo by Aaron Burden on Unsplash

Nedēļa solās būt kopumā labvēlīga, bet pastāv reāla iespēja novirzīties no kursa. Centieties neignorēt svarīgākās lietas savā dzīvē, darbā un ikdienā. Šī nedēļa ir īpaši labvēlīga dažādu attiecību stiprināšanai, lai gan būs nepieciešama pacietība, jo pretējā gadījumā dzirksteles var iet pa gaisu. Ko sola zvaigznes Tev nākamajā nedēļā? Klāt nedēļas horoskops 28. novemrrim-4.decembrim. Ieskaties!

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Šī nedēļa Aunam būs veiksmīga veselības un finanšu jomā. Nedēļai ejot, uzlabosies tavs finansiālais stāvoklis, kā dēļ varēsi atļauties dažādus tēriņus, vēlams ieguldīt naudu arī kādā vērtīgā lietā. Tāpat šonedēļ nekādas lielas veselības problēmas netraucēs, tomēr rūpējieties par savu ķermeni, lai nenāktos saskarties arī ar nelielām veselības problēmām, piemēram, galvassāpēm un muguras sāpēm.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsim šajā nedēļā vajadzēs pienācīgi padomāt par savu veselību. Centies uzlabot uzturu un izvairīties no nepareizās pārtikas. Lai gan parasti esi pragmatisks, tomēr šonedēļ būs brīži, kad labāk paļauties uz savu intuīciju un slēptām norādēm – pacenties lasīt starp rindiņām, nepaļaujoties tikai uz acīm redzamo. Finanšu ziņā esi piesardzīgs attiecībā pret naudu, pretējā gadījumā uz nedēļas beigām izjutīsi lielus zaudējumus.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīnim vajadzētu atrast laiku atpūsties no ikdienas skrējiena, lai attīrītu prātu un domas, pretējā gadījumā sāksi izjust stresu un emocionālu izsīkumu. Dažiem var nākties saskarties ar zobu sāpēm un problēmām. Ja plāno nopietnas investīcijas vai pavērsienus karjerā – labāk atliec to uz nedēļu, pretējā gadījumā ir iespēja izgāzties. Dvīņa viedokli ņems vērā apkārtējie, tomēr šajā nedēļā labāk ir klausīties vairāk un runāt mazāk.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzim svarīgi radīt ap sevi harmonisku vidi. Šonedēļ gaisā var uzvirmot romantika. Vēzis var tikt ierauts tuvinieku aprūpē, iespējams, nāksies parūpēties par kāda tuva cilvēka veselību, vienlaikus nevajadzētu aizmirst arī pašam par savējo. Zvaigznes stāsta, ka pastāv iespēja, ka kāds cerēs uz Vēža labestību un varbūt pat gribēs aizņemties naudu vai izmantot to, ka Vēzis visiem vēlas palīdzēt – esi uzmanīgs! Neradi sev papildus nevajadzīgu slogu!

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauvam patīk koķetēt un justies neatvairāmam, bet piedomājiet, vai reizēm neraidāt nepareizus signālus – jūsu siltos smieklus un emocijas var pārprast. Lauva var saskarties ar veselības problēmām, tādēļ neignorējiet pazīmes, kas liecina, ka vajadzētu doties pie ārsta. Sāc piedomāt pie ēdienkartes, vingrot. Finansiālā ziņā nedēļa būs stabila, varēsi atļauties visu, kas tev nepieciešams.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunavai vajadzētu izvairīties no jebkāda veida strīdiem ar dzīvesbiedru vai ģimenes locekļiem, jo tie var radīt spriedzi. Neuztveriet to, kas jums ir, par pašsaprotamu, centieties novērtēt! Taču finansiālā ziņā nedēļa ir labvēlīga, tādēļ šis ir labs laiks savu tēriņu un iespēju pārskatīšanai, lielāku izdevumu plānošanai.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Dažām lietām, kuras uzskatījāt par padarītām, tomēr būs jāpievēršas atkārtoti. Esi pacietīgs un pieņem lēmumus pats, neietekmējoties no citiem. Esi uzmanīgs pret savu kuņģi un gremošanas sistēmu. Mazāk ļaujies stresu izraisošām domām, tā vietā centies saglabāt mieru. Finansiāli nedēļa var šķist grūta, vajadzētu izvairīties no jebkādiem liekiem tēriņiem vai jaunām investīcijām, tomēr turpināsiet gūt peļņu no iepriekš paveiktā.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpionam šis būs piemērots laiks, lai darītu lietas, kas šķiet vissvarīgākās un neveltītu laiku sīkumiem. Skorpiona veselība būs lieliska, tomēr nevajadzētu atslābt. Skorpions var saskarties ar dažiem šķēršļiem, taču ar pareizo pieeju visu atrisinās. Finansiāli nedēļa solās būt veiksmīga.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlniekam nāksies risināt savas un tuvinieku veselības jautājumus. Piedomājiet pie imunitātes stiprināšanas. Veiciet rūpīgas izvēles un ļaujiet ap sevi pulcēties tikai cilvēkiem, kuri ir uzticami un godīgi. Šajā nedēļā veiktie ieguldījumi un pirkumi būs veiksmīgi ilgtermiņā. Naudas ziņā veiksmīga nedēļa.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzis izjutīs lielu spiedienu un jutīsies noguris. Nāksies norīt savu lepnumu. Ja nepieciešams atrisināt kādu konfliktu ar draugu – dari to tagad, kamēr zvaigznes tam labvēlīgas, jo problēmas atlikšana vēlāk radīs tikai papildus neskaidrības. Naudas ziņā būs kāpumi un kritumi, centieties saglabāt līdzsvaru starp saviem ienākumiem un izdevumiem.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram vajadzēs pievērsties ģimenei, īpaši nedēļas otrajā pusē, kad kādam būs nepieciešama Tava uzmanība. Tev būs daudz lielisku ideju, taču seko līdzi to detaļām! Pievērs uzmanību ietaupījumiem. Iespējams, ka nāksies mainīt savu nodarbošanos vai atteikties no kaut kā, ko esi līdz šim iemīļojis. Pacietība būs lielākā nedēļas vērtība.

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivīm jāsaglabā forma, tādēļ ieklausieties sevī un sava organisma vajadzībās. Neizlaidiet ikdienas fiziskās aktivitātes. Ir pazīmes, ka šajā nedēļā jūs varat tikt pie papildus ienākumiem, īpaši, ja nodarbojaties ar uzņēmējdarbību. Ņemiet stūri savās rokās un, ja jums to piedāvā, uzņemieties vadību! Šonedēļ darbs sagādās prieku.Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...