Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nedēļas horoskops no 7. līdz 13. novembrim

nedēļas horoskops, foto: Engin Akyurt, pexels.com

nedēļas horoskops, foto: Engin Akyurt, pexels.com

Novembra otrā nedēļa būs laiks, kad iestāsies pilnmēness. Tas ir laiks, kad daudzi no mums jūtas stresaināki nekā parasti, mēdz rasties drāmas un nevajadzīgi satraukumi. Lielāka uzmanība nereti tiks pievērsta nākotnei, aizmirstot, ka tieši tagadne ir tā, kurā dzīvojam un kurā vajadzētu rīkoties. Šajā nedēļā būs īpaši jāpiedomā, lai lietas padarītu līdz galam un neatstātu pusratā. Ko tad zvaigznes sola katrai no zodiaka zīmēm 7.-13.novembra nedēļā?

Auns (21. marts–19. aprīlis)

Auns ar savu uzcītību gūs panākumus darbā un kopumā nedēļa būs visnotaļ pozitīva. Uzlabosies arī Auna pašsajūta. Šis būs lielisks laiks, lai vairāk pievērstos veselībai – pārskatītu ēšanas paradumus un vairāk pievērstos fiziskām aktivitātēm. Diemžēl nedēļa brīžiem nesīs arī saspringtas situācijas un Aunam raksturīgā spītība liks cīnīties par savu taisnību un liegs piekāpties. Ja Auns neapjēgs, ka ne viss dzīvē var notikt pēc viņa prāta, tad nāksies sadzīvot ar zināmu neapmierinātības devu. Atceries, ka reizēm labāk ir vienkārši piekāpties.

Vērsis (20. aprīlis–20. maijs)

Vērsis vairāk centīsies uzticēties savām iekšējām sajūtām, nevis apkārtējo spriedumiem un padomiem. Šī nedēļa nāks ar lielu apņēmību, palielināsies ticība sev un saviem spēkiem. Vērsis apjautīs, ka patiesībā viņš pats ir savas dzīves noteicējs, viņam būs augsta pašapziņa un mērķtiecība sasniegt to, ko nodomājis. Labvēlīga nedēļa arī profesionālajā dzīvē.

Dvīņi (21. maijs–20. jūnijs)

Dvīņi jutīsies neticami stipri. Viņiem viss veiksies un panākumi nesīs gan gandarījumu, gan nogurumu. Neaizmirsti ieplānot laiku arī atpūtai un atalgot sevi par pūlēm. Šī nedēļa būs labvēlīga svarīgu lēmumu pieņemšanai. Jāievēro piesardzība attiecībā uz veselību.

Vēzis (21. jūnijs–22. jūlijs)

Vēzi, šī nedēļa būs Tavējā! Vēzis baudīs gan atzinību, gan slavu un viņam tas patiks. Vēža aso prātu un paveikto novērtēs arī apkārtējie un Vēzis izbaudīs šo laiku, apzinoties, ka tas nevar ilgt mūžīgi. Vēzis ar pazemību pieņems visu to labo, ko dzīve viņam sniegs un ilgosies, kaut biežāk būtu šādi periodi. Jebkurš ieguldījums, visticamāk, nesīs izdošanos.

Lauva (23. jūlijs–22. augusts)

Lauva vienkārši vēlēsies “gulēt uz lauriem” un lepoties ar jau iepriekš sasniegto. Šajā nedēļā Lauvu pārņems slinkums un viņš nevēlēsies darīt ko vairāk, lai turpinātu ceļu uz panākumiem. Tā vietā viņš vienkārši novērtēs to, kas viņam jau ir. Centieties pārlieku neatslābt. Pašsajūtu var pasliktināt iepriekš nenokārtoti parādi.

Jaunava (23. augusts–22. septembris)

Jaunava šonedēļ būs gādīga, cenšoties pasargāt citus cilvēkus no liekiem satraukumiem. Diemžēl šis gādīgums brīžiem robežosies ar pārmērīgu kontroli. Šajā nedēļā Jaunavas viedums tiks novērtēts, daudzi nāks un uzklausīs viedos jaunavas padomus. Romantiskajā jomā attiecībās šķilsies dzirksteles. Īstais laiks pievērsties attiecību stiprināšanai.

Svari (23. septembris–22. oktobris)

Svari vēlēsies pamuļķoties un nedaudz atlaist grožus. Arvien vairāk mazināsies vēlme iesaistīties svarīgos procesos, tā vietā svari kļūs rotaļīgāki kā darbā, tā personiskajā dzīvē, dažkārt tas var beigties ar visai riskantām situācijām un nesaprātīgu rīcību. Kopumā svari šonedēļ jutīsies labi, vairāk laika tiks pavadīts kvalitatīvi, veidojot un uzturot attiecības ar cilvēkiem un pavadot laiku ar mīļajiem. Nebaidies lūgt palīdzību – noderēs arī kāds padoms no apkārtējiem.

Skorpions (23. oktobris–21. novembris)

Skorpiona dzīvē labs laiks, lai izbeigtu attiecības vai nodarbes, kas jau sen bija nevajadzīgi ieilgušas un sāktu visu no gala. Iespējams, ka Skorpions tiks atraidīts, varbūt kādā brīdī jutīsies nesaprasts un atstumts, taču tas viss piederas pie lietas. Ir jāpieliek punkts kaut kam, lai varētu pāršķirt jaunu lapu. Paraugies apkārt un atbrīvojies no lietām, kas tevi jau sen kaitina! Sakārto vidi ap sevi, sakārto domas – tas būs labs starts nākotnei.

Strēlnieks (22. novembris–21. decembris)

Strēlnieks jutīsies svētīts gan attiecībās ar draugiem, gan ģimeni, gan arī laimīgs mīlestībā. Vairāk nekā jebkad Strēlnieks izjutīs mīlestību un jutīsies laimīgs. Nedēļa ļaus piedzīvot patīkamas emocijas un sajusties teju neuzvaramam. Ja apkārt ir tik daudz mīlestības – tad viss ir paveicams! Attiecībās, iespējams, nāksies piekāpties kādai partnera idejai, ja vēlēsies saglabāt mieru.

Mežāzis (22. decembris–19. janvāris)

Mežāzis šonedēļ svinēs dzīvi. Nedēļas noskaņojums būs viegls, vienkāršs un rotaļīgs. Šajā nedēļā nebūs vietas cīniņiem vai strīdiem. Mežāzis būs dāsns, labprāt piedalīsies ballītēs, vēlēsies izklaidēties un baudīt dzīvi.

Ūdensvīrs (20. janvāris–18. februāris)

Ūdensvīram parasti nepatīk, ja kāds stājas viņam ceļā, taču šonedēļ Ūdensvīrs būs ar mieru nedaudz iepauzēt, pastāvēt malā un pavērot, kā attīstās notikumi. Šī ir nedēļa, kad Ūdensvīrs uzkrās spēkus un atjaunos enerģiju. Nedēļa pieprasīs no Ūdensvīra pacietību un pakutinās arī nervus, tomēr būs vērsta uz personīgo izaugsmi un liks pamatus nākotnes panākumiem. Finansiāli Ūdensvīrs jutīsies stabils, naudas netrūks, tomēr jābūt piesardzīgam ar naudas aizdošanu to citiem.

Zivis (19. februāris–20. marts)

Zivis šonedēļ veltīs visu savu uzmanību citiem. No vienas puses būs ierastā rutīna, bet visa atlikusī enerģija un laiks tiks veltīti, lai apmierinātu citu cilvēku vajadzības. Lai spētu visu kontrolēt, vajadzēs ātri rīkoties un ātri pieņemt lēmumus. Lai Zivis pārlieku nenogurtu no nedēļas skrējiena, ieteicams atvēlēt laiku arī nelielai romantikai.

Izlasi arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...