Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nesaskaņas "Pati pilnība" dalībnieču starpā uzvirmo ar jaunu spēku

Indra, 1188 Play ekrānšāviņš

Indra, 1188 Play ekrānšāviņš

Turpinot pilnveidot stila, skaistumkopšanas un sevis pasniegšanas prasmes arvien mazākā sastāvā, šova “Pati pilnība” dalībnieču starpā vairs nevalda tik vienota sajūsma un pacēlums, kā tas bija pašā sākumā. Ar projekta pārbaudījumiem meitenes tiek galā spīdoši, taču savstarpējās komunikācijas jomā gan vēl daudz kas būtu uzlabojams. Taču ar katru izbalsošanu arvien skaidrāk iezīmējas fakts, ka dāmas sāk viena otru uztvert nevis kā draudzenes, bet gan konkurentes.

Saspringta situācija izveidojusies istabiņā, kur mitinās Indra, Airita un Lelde. Meiteņu raksturu nesaderība ir ļāvusi par sevi manīt jau iepriekš, taču, kad abas istabas biedrenes arī nobalso par to, ka Indrai šovs jāpamet, viņas mērs ir pilns, un viņa pārceļas uz citu istabiņu. Par šo lēmumu balsotājas ir neizpratnē, notiek jauna izskaidrošanās.

“Bija skaidri redzams, kā viņas mēģina mani provocēt, strostēt kā mammas mazu bērnu. Gaidīja droši vien, kad sākšu trakot, bļaustīties vai vēl ko. Bet esmu nenormāli lepna, ka izturēju, saglabāju mieru, vispār neatbildēju uz to “knābāšanu”. Es izvēlējos neļaut sev darīt pāri, lai cik pazemojoša būtu situācija” – tā meiteņu saspīlētās attiecības raksturo Indra.

Taču kā būs ar sadzīvošanu jaunajā istabiņā? Arī tās iemītnieces neizskatās sajūsminātas par nepieciešamību dalīt dzīves telpu ar vēl kādu citu. Kā attīsies notikumi tālāk, un kuras galu galā tiks līdz finiša taisnei – to uzzināsit, sekojot nākamajām “Pati pilnība” epizodēm!

Skatieties arī:

"Pati pilnība" dalībnieces veiksmīgi tiek galā ar apakšveļas foto sesiju

Dalībnieču starpā uzvirmo pirmās domstarpības

Uztura speciāliste novērtē "Pati pilnība" meiteņu ēšanas paradumus

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...