Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nestrādājošiem jauniešiem ir iespēja pieteikties bezmaksas mācībām

Jauniete mācās, foto - Pixabay

Jauniete mācās, foto - Pixabay

Programma “Jauniešu garantija” aicina 17 – 29 gadus vecus jauniešus ar pamata vidējo, vidējo profesionālo vai augstāko izglītību pieteikties bezmaksas mācībām vienā no 11 profesionālās izglītības iestādēm pilnveidot svešvalodas, uzņēmējdarbības vai digitālās prasmes.

Šo iespēju drīkst izmantot jaunieši, kuri nav darba attiecībās, bet var būt reģistrējušies Nodarbinātības valsts aģentūrā kā darba meklētāji vai bezdarbnieki un vienlaikus saņemt bezdarbnieka pabalstu.

Piesakoties mācībām un mācību laikā jaunieši nedrīkst būt nodarbināti, atrasties akadēmiskajā vai bērna kopšanas atvaļinājumā, būt pilna laika studenti, kā arī vienlaikus būt iesaistīti profesionālās pilnveides programmu apguvē "Atbalsts bezdarbnieku izglītībai" projektā.

Mācības piedāvātas Rīgā, Jūrmalā, Ogrē, Saldū, Kuldīgā, Liepājā, Daugavpilī, Balvos, Cēsīs un Smiltenē un ilgs aptuveni divus mēnešus. Mācību laikā tiks piešķirta mācību stipendija 5 EUR vērtībā par katru mācību dienu, nepārsniedzot 115 EUR mēnesī, ja nebūs neattaisnotu kavējumu.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...