Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Nikolajs Puzikovs tuvāko pāris gadu laikā plāno apprecēties

Nikolajs Puzikovs, 1188 Play ekrānšāviņš

Nikolajs Puzikovs, 1188 Play ekrānšāviņš

Par “dziedošo policistu” dēvētais Nikolajs Puzikovs joprojām var lepoties ar ļoti jauneklīgu izskatu, tomēr pase rāda, kas sasniegts zīmīgais Jēzus vecums – 33 gadi. Nav brīnums, ka atraktīvā puiša ģimenei, draugiem un faniem arvien biežāk rodas jautājumi par viņa attiecību statusu, plāniem attiecībā uz ģimenes veidošanu. Nikolajs nolēmis tam pielikt punktu un raidījumā “Pasaki to skaļi” pavisam skaļi un noteikti pavēsta – tuvāko divu gadu laikā nolēmis tikt pie precēta vīra goda, un arī aktīvi piestrādās pie šā mērķa sasniegšanas.

“Man patīk tā “Sīpolu” dziesma, kur ir teikts – ir mīla jāmeklē, tā nenāks pati, ja mājās saldi krāksi. Tā arī ir – cilvēki bieži ir gatavi piestrādāt pie karjeras, citām lietām, bet ģimenes veidošanu atstāj novērtā. Gan jau atnāks .. Nu nē, tāpat vien nekas nenotiek. Es esmu uzstādījis sev tādu mērķi, es pie tā strādāšu. Es tiešām vēlos ģimeni. Ja nav otra cilvēka, ar kuru visos tajos dzīves labumos, sasniegumos dalīties, tiem īsti nav jēgas.”

Kādai jābūt sievietei, lai Nikolajs varētu būt pārliecināts – viņa ir manā īstā? Varbūt viņš tomēr vairāk šaubās pats par sevi? Vairāk skaidrības par to iegūsit, noskatoties šo video!

Skatieties arī:

Nikolajs Puzikovs ved ceļotājus uz Drakulas pili

Anna Rozīte - nekad neesmu vēlējusies precēties

Una Ulme - precēties parasti vairāk vēlas sievietes

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...