Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

No 24. janvāra gaidāmas izmaiņas deviņos populāros starppilsētu autobusu maršrutos

Autobuss, Photo by Hobi industri on Unsplash

Autobuss, Photo by Hobi industri on Unsplash

Pasažieru ērtībām no 2022.gada 24.janvāra astoņos maršrutos virzienā uz Jaunpiebalgu, Cēsīm, Cesvaini, Madonu, Inešiem un Zaubi (un otrādi) tiks iekļautas papildu pieturas, kas atrodas Rīgā. Tāpat maršrutā Nr.7599 Rīga-Valmiera tiks palielināts viena reisa izpildes laiks, informē Valsts SIA Autotransporta direkcija.

Pieturas, kas tiks iekļautas reģionālajos maršrutos:

Maršrutā Nr.7624 Rīga-Jaunpiebalga tiks iekļauta pietura Mēbeļu nams, Jugla un Lubānas iela (izbraucot no Rīgas, autobuss apstāsies pieturā Mēbeļu nams un Jugla, bet iebraucot Rīgā - pieturā Mēbeļu nams, Jugla un Lubānas iela), kā arī pietura Melturi, kas atrodas uz A2 šosejas;

Maršrutā Nr.7662 Rīga-Cēsis-Madona, Nr.7730 Rīga-Cēsis, Nr.7731 Rīga-Āraiši-Cēsis, Nr.7732 Rīga-Skujene-Jaunpiebalga, Nr.7734 Rīga-Bērzkrogs-Ineši un Nr.7748 Rīga-Nītaure-Zaube tiks iekļauta pietura Mēbeļu nams, Jugla un Lubānas iela (izbraucot no Rīgas, autobuss apstāsies pieturā Mēbeļu nams un Jugla, bet iebraucot Rīgā - pieturā Mēbeļu nams, Jugla un Lubānas iela);

Maršrutā Nr.7664 Rīga-Vecpiebalga-Cesvaine tiks iekļauta pietura Mēbeļu nams un Jugla.

Lai varētu paspēt apkalpot pasažierus, kuri iekāpj pieturās pa ceļam, vienlaikus iekļaujoties noteiktajā kustības sarakstā, maršruta Nr.7599 Rīga-Valmiera autobuss, kas no Valmieras autoostas katru dienu izbrauc plkst.5.55, galapunktā pienāks plkst.8.15 (līdz šim pienāca plkst.8.10). Reisa kustības saraksts tiks mainīts no pieturas Sunīši.

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Aktuālo automaršrutu laikus iespējams apskatīties un biļetes iegādāties vari 1188 Satiksmes sadaļā.

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...