Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Numeroloģes konsultācija noliek Magoni uz pauzes

Ieva Brante un Magone Šutoviene, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

Ieva Brante un Magone Šutoviene, 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" ekrānšāviņš

Jaunā 360TV šova "Ķibeles mūsmājās" eksperte Ieva Brante palīdz Magonei uzsākt jaunu dzīvi, tajā skaitā sarunājot konsultāciju ar eksperti personības transformācijas jautājumos un numeroloģi, lai atskatītos uz viņas pagātnes attiecībām, kā arī atrastu ciparus, pēc kuriem varēs noteikt vai dzejniecei vispār derēs noskatītais vīrietis. Šutoviene atzina, ka nekad nav ticējusi tam, ka cipari var tik daudz pastāstīt par cilvēkiem, taču viņai nācās atzīt, ka visi numeroloģes novērojumi bijuši visai atbilstoši realitātei.

"Kā kaut kādi cipari var pateikt, kas tu esi vai neesi un noraksturot to, ko tev vajag? Tas liekas absurdi, bet, tiklīdz kā viņa sāka runāt, man atvērās mute, jo viņa visu stāstīja tik precīzi, it kā man būtu gulējusi blakām 20 gadus. Izrādās, ka ar iekārtām slimnīcās var noteikt tavu fizisko stāvokli, bet ar šīm zvaigžņu iekārtām var diagnosticēt garīgo - tās ir apbrīnojami precīzas," stāsta lauciniece. Numeroloģe, runājot par Magones attiecībām ar nu jau bijušo mīļoto, Žani, teica, ka šīs attiecības bijušas "liktenīgās un karmiskās", turklāt "nestabils+nestabils" nav labs vienādojums attiecībām, kurām lemts ilgs mūžs.

Tāpat numeroloģe atskatījām arī uz citām dzejnieces attiecībām - kāpēc viņai nekas nesanāca ne ar Venti, ne ar Oskaru? Zemāk skaties 1188 Play ar speciālistes konsultāciju Magonei, kas atstāja sievieti ar atkārušos žokli.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...