Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Oktobra mēneša horoskops 2022

Horoskops oktobris, Photo by GraceHues Photography on Unsplash

Horoskops oktobris, Photo by GraceHues Photography on Unsplash

Oktobris ir mēnesis, kad pamazām Svaru zīmi, (ko pārvalda Venēra) nomaina Skorpions (ko pārvalda Marss). Jūs nevarat pat iedomāties, cik kontrastējošas ir šīs zīmes! Tieši tāds pats gaidāms arī šis mēnesis. Mēneša pirmā puse būs samērā harmoniska, jo Venēra nodrošinās mīlestību, naudu un veiksmi, bet pēc 23.datuma viss mainās – nāk Skorpions ar savām apsēstībām un tumsu, kaislīgu romatiku. Lūk, oktobra horoskops:

SVARI

Tava valdošā planēta Venera un Saule - abas ļoti pozitīvi jūs ietekmēs līdz pat 23.datumam. Tādēļ ir laiks līksmībai – Tevi gaida trīs brīnišķīgas nedēļas oktobra sākumā, kad tu starosi gan iekšēji, gan ārēji. Ideāls laiks fotogrāfiju uzņemšanai un skaisto mirkļu iemūžināšanai, draugu satikšanai. Pēc 10.datuma īpaši veiksies komunikācijā – saziņa būs viegla un gluda, bet jūsu vēlmes visiem pārējiem būs kā likums. Savukārt pēc 23.datuma aktivizēsies Tava naudas zona.

SKORPIONS

Tava planēta – asais Marss nodrošinās ļoti skaistu mēneša sākumu. Kamēr saule būs svaru zīmē, Skorpions ļausies sapņiem un pagātnes noslēpumiem, dažādu dzīves patiesību meklēšanai. Iespējams, uznāks vēlme meklēt bijušos draugus vai mīļotos – centies tai nepakļauties. Tā vietā labāk koncentrējies uz 23.datumu, pēc kura Venēra pāries Skorpiona zvaigznājā, līdzi nesot kaisli, tumšu romantiku, jaunu aizraušanos. Jā, šis ir laiks, kad ir lielas izredzes atrast sev jaunu partneri vai projektu, kas pārņems tavu prātu.

STRĒLNIEKS

Mēneša sākumā strēlnieki būs vērsti uz saziņu ar draugiem vai mīlestības meklējumiem, liela aktivitāte romantiskajā lauciņā. Uz mēneša otro pusi pat iespējamas situācijas, kad mīļotie kļūst par draugiem, bet draugi par mīļotajiem – jā, viss var sagriezties kājām gaisā! Pašās mēneša beigās ieteicams nodoties garīgām nodarbēm – jogai, meditācijai. Šajā laikā nostiprināsies esošās attiecības, mīlestība un Tavas izaugsmes iespējas.

MEŽĀZIS

Nauda un karjera. Tas ir tas, kas liek Tavai pasaulei šomēnes riņķot. Svaru Saule un Venera aktivizē Tavu Karjeras zonu, kas arī atbild arī par reputāciju. Pirmās trīs oktobra nedēļas ir īstais laiks, lai Tu kļūtu redzams un parādītu, kas esi. Šis ir laiks, kad uzmirdzēt. Taču pēc 23.datuma aktivizējas Tava naudas zona. Piemērots brīdis ieguldīt naudu lietās, kas nav pārāk riskantas – piemēram, mācību maksa, jebkas personisks, kam ir ilgtermiņa izaugsmes potenciāls.

ŪDENSVĪRS

Pēdējos divus gadus esat gājis cauri pārbaudījumiem un likstām un kļuvis stiprāks un pašpārliecinātāks. Tagad tas beidzot mainīsies! 23.datumā Saturns nonāk pozīcijā, kas ir īpaši veiksmīga izšķirošu lēmumu pieņemšanai. Padomājiet par ilgtermiņa plāniem, uzstādiet sev mērķus. Kas Tu vēlies būt pēc 5 vai 10 gadiem?

ZIVIS

Oktobra sākumā, kamēr saule būs Svaru zīmē, Zivis izbaudīs īpaši aktīvu tuvības laiku, Zivis būs ļoti jūtīgas, aizrāvušās ar sevi un savām sajūtām… Taču ap 23.datuu liela koncentrēšanās sāksies uz spēka mantrām. Sākot no 28.okobra iestāsies Zivīm īpaši labvēlīgs laiks, kas ilgs līdz pat 22.decembrim – šāda, zivīm tik ļoti izdevīga, planētu pozīcija nākamreiz būs vien pēc 12 gadiem. Tādēļ, ja jums ir padomā kādi lieli projekti, tad tagad ir īstais laiks tos sākt.

AUNS

Oktobra pirmo pāris nedēļu laikā Aunam jākoncentrējas uz ieklausīšanos un rīcību – tas attieksies gan darbā, gan privātajā dzīvē. Ieklausies cilvēkos, ļauj viņiem izstāstīt savus plānus, nevis uzspied savējos. Oktobrī labāk Aunam vairāk klausīties, mazāk runāt, jo pat, ja Auns ko teiks, viņu var viegli pārprast un viņa vārdi var izklausīties aizvainojoši un skarbi.

VĒRSIS

Vērsim oktobrī būs daudz enerģijas. Līdz par 23.datumam dzīvesprieks kūsās – ideāls laiks, lai sāktu arī diētu, veltītu laiku sev, aizrautos ar skaistām lietām. Šis ir labvēlīgs laiks arī līdzsvara un harmonijas meklēšanai. Savukārt no 25.datuma Tavā dzīvē ienāks jauna enerģija – lielisks laiks, lai izklaidētos, atpūstos, varbūt dotos kādā kopīgā ceļojumā ar mīļoto.

DVĪŅI

Dvīņiem oktobris solās būt ārkārtīgi romantisks. Mīlestība virmos gaisā, vārdos un sirdīs. Dzirkstīs radošums. Mēneša beigās vairāk piedomājiet pie eselības uzlabošanas - paskaitiet kalorijas, paskaitiet soļus, ieviesiet regulāras fiziskas aktivitātes savā dzīvē. Ja iepriekš esi bijis mazliet iespringts, tad oktobris Tev ļoti patiks – tā būs kā atelpa.

VĒZIS

Vēzim mēneša sākumā gribēsies uzlabot sava mājokļa enerģiju. Neapstājieties pie ideju meklējumiem interneta plašumos – realizējiet savas ieceres arī dzīvē! Pēc 23.datuma, kad saule pāries Skorpiona zīmē, aktivizēsies Vēžu romantiskā zona un sāksies radošs un jautrs periods. Esi gatavs dažādiem emocionāli intensīviem notikumiem.

LAUVA

Lauvam oktobris būs pārdomu laiks. Radīsies daudz jaunu ideju – pieraksti tās un neaizmirsti! Darbā un sabiedriskajā dzīvē ļoti aizņemts laiks, taču mīlas jomā samērā drūms periods. Iespējams, ka pieaugs spriedze attiecībās ar mīļoto, ar biznesa partneriem. Oktobris ir laiks, kad Lauvam vajadzētu nopietnāk pārdomāt to, ko viņš patiešām vēlas no dzīves.

JAUNAVA

Lieliskas ziņas – Jaunava oktobrī spēs īpaši labi sevi parādīt gan vārdos gan darbos. Viss, kas iepriekš iesākts un vilcies līdzi, nu tiks realizēts, kavēšanās vairs nav pieļaujama. Ap 10.oktobri aktivizēsies Tava naudas zona. Lai gan Jaunavas parasti ar naudu nešķiežas un netērē pa labi un pa kreisi, taču šis būs laiks, kad droši varēsi atļauties iepriecināt sevi un apkārtējos ar neplānotiem izdevumiem (pozitīvā ziņā). Labi veiksies tiem ,kas saistīti ar tirdzniecību. Jaunavām izdosies izmantot un realizēt gan savas stratēģa spējas, gan rast kompromisus sarunās.

Izlasi:


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...