Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga Kambala iedvesmo "Ērkšķu" meitenes, atklājot, kā tikusi pāri dzīves grūtajiem brīžiem

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Spilgtā raidījuma “Slavenības. Bez filtra” varone Olga Kambala šoreiz skatītājiem atklājas no pavisam neierastas šķautnes – viņa viesojas pie sociālā projekta “Caur ērkšķiem uz ..” meitenēm ar ļoti baudāmu dāvanu. Olga iepazīstina meitenes ar pašas izplatīto slaveno Marokas melno mālu kosmētiku, un arī veic ar to veselu pirts rituālu – tā teikt, lai attīrās gan miesa, gan dvēsele.

Olga ar meitenēm ātri atrod kopīgu valodu, viņas pirmais iespaids ir – "pavisam parastas meitenes – izej pie stacijas vai centrāltirgū, būs pilns ar tādām." Taču Olgas nācienam ir vēl kāds būtisks iemesls – atklājot savas dzīves sarežģītākos brīžus, viņa vēlas projekta dalībnieces iedvesmot uz to, ka dzīvē viss ir iespējams:

“Tagad tas varbūt tā nemaz neizskatās, bet man dzīvē bija periods, kad biju viena ar trīs bērniem un – mums vispār nebija naudas. Ar šiem te Marokas pīlinga cimdiņiem es pamazām sāku kaut ko pelnīt. Sāku ar maziem apmēriem, pati lidoju uz Maroku pakaļ. Atceros, pirmajā reizē man bija līdzi tikai divi vai trīs simti eiro, un turklāt – lielas bailes vienai doties uz arābu valsti. Bet ar visu to – iepazinos ar rūpnīcas īpašniekiem, un tā tas bizness pamazām aizgāja. Nu jau manis izplatītie produkti ir veikalos, apjomi auguši, un mums ar Kasparu ir pat savs zīmols.”

Vakaram turpinoties uz pirts lāvas un ūdens baļļā, meiteņu sarunas kļūst vēl atklātākas un skar arī smagas tēmas, kā piemēram narkotiku atkarība. Kā meitenēm patika piedāvātā aktivitāte un kāda bija sirsnīgā pasākuma pēcgarša – skatieties šajā video!

Skatieties arī:

Olgas izaugušās meitas kļuvušas par starptautiski pieprasītām modelēm

Parabobslejisti Anniju Kļaviņu šokē "Ērkšķu" meiteņu dzīvesstāsti un pielaidīgā attieksme pret vardarbību

"Ērkšķu" dāmas apgūst galda kultūru un nogaršo neierastas delikateses

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...