Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga Kambala: Ir patīkami, ka neesmu sava vīra ēnā, bet varu būt es pati

Olga Kambala, "Slavenības bez filtra" ekrānšāviņš

Olga Kambala, "Slavenības bez filtra" ekrānšāviņš

Olga Kambala, atskatoties uz aizvadīto sezonu “Slavenības. Bez filtra”, atklāti stāsta, ka ir gājis visādi. “Vienā mirklī man likās, ka es nobrukšu, jo nervi neizturēs, bija tāda sajūta, ka esmu iekāpusi vilcienā, kas pilnā ātrumā brauc un nespēj apstāties,” saka Olga. Protams, ka ir cilvēki, kas sāk atpazīt skaistuli arī uz ielas un veikalos, nāk klāt, runā, raksta vēstules un tas ir jauki. Ir patīkami, ka es esmu nevis sava vīra ēnā, bet es esmu es pati.

Šova laikā nācies piedzīvot arī vairākas atklāsmes, piemēram, nākot šovā, bija doma, ka cilvēkiem varētu interesēt, kā Olga uztur sevi tik lieliskā formā, kā viņa strādā, kā paiet viņas ikdiena… taču realitāte pārsteigusi – izrādās, visvairāk cilvēkiem pagājušajā sezonā interesi bija raisījis jautājums “Pie kādas zīlnieces iet Olga Kamabala”. Taču ir arī virkne ieguvumu no šova – piemēram, filmēšanas laikā sanācis uzzināt daudz jauna ari vienam par otru un pārrunāt ar vīru arī tādus jautājumus, kurus ikdienā parasti neapspriež, piemēram, nāves tēmu.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Olga Kambala atklāti stāsta par to, kā sadzīvo ar popularitāti. Atgādinām, ka skatītāju iemīļotais šovs "Slavenības. Bez filtra" televīzijā sievietēm “STV Pirmā!” un 1188 Play ar jaunu sezonu atgriezīsies jau janvāra beigās.

Tev patiks arī šie sižeti:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...