Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olga secina, ka pret vīru Kasparu Turcijā izturas kā pret dievu, bet Latvijā nozākā

Uzņēmēja un TV personība Olga Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" erkānšāviņš

Uzņēmēja un TV personība Olga Kambala, "STV Pirmā!" šova "Slavenības. Bez filtra" erkānšāviņš

Kad Kambalu pāris izlidoja no Rīgas uz Maroku, viņi nezināja, ka visi ceļojuma plāni atcelsies, jo negaidīti liegta ieceļošana, un būs vien jāpaliek Turcijā. Par laimi Kaspars bija kādu laiku spēlējis šīs valsts basketbola komandā, kā arī zināja turku valodu. Šovā "Slavenības. Bez filtra" viņa sieva Olga pastāstīja - lai kur viņi ietu šajā valstī, vīrs tiek atpazīts, un ne viens vien grib tikt pie foto ar viņu: "Tas ir tāds vāāu. Es pat nevarēju iedomāties, kādā līmenī mans vīrs tur ir populārs. Uz ielas cilvēki skrien pakaļ un kliedz Kambala, Kambala. Visi viņu zina, Tas vispār nav salīdzināms ar Latviju."

Olga stāsta, ka dzimtenē tā nebūt nav: "Savukārt Latvijā mēs dzīvojam ar to, ka mūs nod***. Pret mums attiecas ar drausmīgāko naidu. Man ir tāda sajūta - ja kādam būtu tāda vara, mūs vienkārši sadedzinātu. Manu vīru jau sen būtu nosituši tikai par to, ka viņš ir Kambala. Tad, kad mēs atlidojām uz Stambulu, es sapratu, ka tur cilvēki uz viņu skatās kā dievu." Tāpat viņa bija sajūsmā par turku brīnišķīgo uzņemšanu: "Visās tajās valstīs visi ir tik viesmīlīgi. Protams, Kaspars runāja viņu valodā un recepcija uzreiz pacienāja mūs ar tēju. Viss pavisam citādāk, kā pie mums."

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā pāris bauda laisku atpūtu pie baseina un jūsmo par izvēlētās viesnīcas piedāvātajām ērtībām! Īpaši smieklīgi Olgai licies tas, cik maziņš piešķirtais halāts izskatās uz viņas vīra.

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...