Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olgas Rajeckas mamma dziedāšanu nav uzskatījusi par kārtīgu darbu

Olga Rajecka, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Rajecka, 1188 Play ekrānšāviņš

Tautā mīlētā dziedātāja Olga Rajecka, izrādās, ir uzaugusi laukos Lietuvas pierobežā, lielā un draudzīgā ģimenē. Atmiņās par šo dzīves posmu viņa dalās kanāla 360TV šovā “Pasaki to skaļi” . Visa ģimene bija radusi smagi strādāt, arī Olgas mamma un tante bijušas slaucējas kolhoza fermā, tādēļ varbūt pat nav brīnums, ka dziedāšanu uz skatuves šie cilvēki par kārtīgu darbu sākumā nemaz nav uztvēruši.

Olga atceras, kā reiz, 18 gadu vecumā, lepna un pārlaimīga atgriezusies no pirmās lielās koncerttūres ar “Eoliku” pa plašajām padomju zemes ārēm, rādījusi bildes un plakātus … Mammas reakcija toreiz bijusi – jā meitiņ, tas viss ir ļoti skaisti, bet kur tu strādā? Tomēr par savu mammu un pārējo ģimeni Olga runā ar lielu mīlestību un siltumu, un uzsver, ka šīs attiecības cilvēka dzīvē ir vissvarīgākās.

Par to, kā veidojas Olgas attiecības ar pašas meitu Mariju, vai savu draugu lokā meita afišē mammas populāro statusu un kādi jautri kuriozi šai sakarībā ir atgadījušies – skatieties 1188 Play video.

Skatieties arī:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...