Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Olgu Kambalu nošokē meitas izvēlētais uzraksts dzimšanas dienas kūkai

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Olga Kambala, 1188 Play ekrānšāviņš

Tuvojoties plaši izreklamētajai Olgas Kambalas vecāko meitu dzimšanas dienas ballītei, aktuāls kļuvis jautājums par jubilejas torti, tādēļ ģimene ir sarīkojusi vērienīgu degustāciju Holivudas labākajās tradīcijās pie izslavētās kūku cepējas Ilzes Kupčas.

Tas, ka kūkas nepieciešamas divas, ir skaidrs uzreiz, jo abām māsām dzimšanas dienas ir ar viena gada un vienas dienas starpību. “Dzimšanas dienas sakarā viņas allaž ir savā starpā konkurējušas jau no mazām dienām. Kura būs “galvenais jubilārs”, pie kuras īsti ir atnākuši ciemiņi, un tā tālāk. Tādēļ, lai ir pilnīgi skaidrs, ka notikuma galvenās varones ir divas, katrai būs arī sava kūka” – raidījuma “Slavenības. Bez filtra” paskaidro meiteņu māte Olga.

Sarunai nonākot līdz jautājumam par uzrakstu uz kūkas, Olgai par meitas vēlmi nākas piedzīvot nelielu šoku. Tā vietā, lai izvēlētos kaut ko mīlīgu un pārsaldinātu, jaunkundze izvēlas ironiski dziļdomīgu novērojumu “No brain, no pain” kas, brīvi tulkojot, nozīmē – bezsmadzeņu indivīdiem lielas sāpes un pārdzīvojumi nedraud.

“Nez, vai tie jaunieši maz saprot, ko tas īsti nozīmē? Bet viņiem laikam šķiet, ka tā ir “kruta” “ spriež apmulsusī mamma. Vai jaunietei izdosies pastāvēt par savu ideju līdz galam? To uzzināsit, ja sekosit līdzi “Slavenības. Bez filtra” tālākajiem notikumiem.

Skatieties arī:

Olgas meitas iecerējušas grandiozu pilngadības ballīti

Kambalas saplēšas par paklāja krāsu grandiozajā ballītē

Olga atzīst, ka nav nekāda stingrā mamma


Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...