Jūs lietojat novecojušu pārlūkprogrammu, lapas funkcionalitāte var nedarboties. Mēs iesakām atjaunot Jūsu pārluprogrammu.

Ozols: Mēs "grillzus" taisījām uz vecmāmiņu ieliekamo zobu bāzes

Reperis Ozols, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Reperis Ozols, "STV Pirmā!" šova "Kad viņas satiekas" ekrānšāviņš

Pašmāju reperis un uzņēmējs Ozols jeb Ģirts Rozentāls šovā "Kad viņas satiekas" pastāstīja, ka ir bijis viens no "grillzu" jeb repa pasaulē tik populāro zobu uzliku pionieriem Latvijā: "Tolaik mēs vienkārši atradām vienu no saviem tuvajiem draugiem, kurš mācījās Latvijas Mākslas akadēmijā, neko nezināja par zobu lietām, un prasījām, lai viņš uztaisa mums "grillzus", jo bijām redzējuši krutas bildes, kurās, piemēram, "Wu-Tang Clan" ir tādi mutē. Tad vēl nebija tā internets pieejams, lai varētu "iegūglēt", kā viņus veido. Mēs "grillzus" taisījām uz vecmāmiņu ieliekamo zobu bāzes, kur ir plastikāts, kas aizāķējas aiz nākošā zoba."

Zobu rotu izgatavošana sākusies ar to, ka vietējie reperi iekodušies plastilīnā: "Viņš no tā atlēja mums šos te zobus, un tā mēs ar viņiem dragājām. Mums vēl bija arī ķēdes un gredzeni, kas bija diezgan smagi." Viņš atminas, ka jaunībā budžets bijis limitēts, taču viņš tāpat uz balvu pasniegšanas ceremoniju atnācis Rīgas centrāltirgū pirktā kažokā. Par laimi reperim bijušas arī citas iespējas valkāt šo pompozo apģērba gabalu, jo modē nākuši īsi kažoki - viņš pats noorganizējis tā apgriešanu un apšūšanu.

Zemāk skaties 1188 Play video, kurā Ozols stāsta par savām jaunības dienu trakulībām - izrādās, ka ne tikai šos "grillzus", bet arī citas vērtīgās mantas viņam savulaik peldes laikā nozagusi meitene, kas tika dēvēta par Odzi!

Lasi arī šo:

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Ielādējam...

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...